Neviem, kto ťa platí za trolovanie, ale za takéto výkony by som ti ja nedal ani bezcenný dolár :-D
Neviem, kto ťa platí za trolovanie, ale za takéto výkony by som ti ja nedal ani bezcenný dolár :-D
...to malo byť pod Dadacom :-(
...o tvojej hlúposti Figeľko som už dávno presvedčený, už ma nemusíš presviedčať :-)
...a tvoje ekonomické a právne videnie sveta taktiež.
Ako tak okolo seba pozerám, tak právne sme v pr...i a ekonomicky tiež...
"Rodičovský bonus z dielne ministra Milana Krajniaka je mechanizmus, ktorý by mal zabezpečiť, aby pracujúce deti posielali časť svojich ODVODOV svojim rodičom.
"Odkedy Feničania vymysleli peniaze, odvtedy nie je potrebné riešiť rodičovský bonus, hovorí Cmorej. Stačí svoje peniaze vytiahnuť a jednoducho ich dať rodičom.."
Súdruhovia, je ten Cmorej Hotentot? :-)))))
Ďalší rozumný človek, čo prekukol, že my sme len obete položené na oltár amerických záujmov.
Voľby budú v roku 2023. V roku 2024 budú už súdne procesy s vlastizradcami, kolaborantmi a prisluhovačmi súčasného režimu :-)
Toho junáčika s tým Volodymyrom mohol fotograf trocha poobracať, nech je vidieť všetky tetovačky, aj tie s tými čo pripomínajú Tretiu ríšu :-)
Článok je kryštalická naivita a hlúposť. Autorovi odporúčam čítať aj iné veci ako vlkovi a Karkuľke v Denníku N. Pre začiatok skús napríklad "Veľká šachovnica" od Zbigniewa Brzezinského. Uľaví sa ti :-)
Jedine žeby tomu šéfovala súdružka Záborská. To sa potom budú aj bosorky a kacíri páliť :-)
Nuž nahradiť teplého kaderníka, studeného vypchatého supermana a mužatku kvalitou z Lajna, bude naozaj veľký problém :-)))))
Ak by som náhodne zastavoval ľudí na ulici na rôznych miestach a robil z nich ministrov a poslancov, tak nabetón zostavím o tisíc percent lepšiu vládu a slušný parlament ako je táto tupá banda. Oni sa snáď vyberali podľa IQ, čím nižšie, tým lepšie...
Nielen kto mu zachráni krk, ale aj kto s najväčšou pravdepodobnosťou atentát pripravoval.
Andela vášho no počkajte, Volodymyr vás mediálne roztrhá na cucky! Však teraz je doba, keď všade vyhrávajú výlučne banderovci! Ani spievať nemusia vedieť a ani šach hrať :-)
Na tých dátumoch fotiek je krásne vidieť, ako si Američan tú Zelenú bandu pripravoval.
...ak by to urobili Rusi, tak by sa vyochkala do bezvedomia.
...a s čvargou nacisticko-banderovskou? :-)
"Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v tejto súvislosti obvinil Rusko z jadrového terorizmu. Vinu za ostreľovanie elektrárne pripísala Rusku aj Európska únia."
Tak takto. Už som videl aj mravca dojiť, netopiera tancovať a prezidentku sa na koberci vyvaľovať, ale aby niekto dokázal toto drístať čo Volodymyr a EÚ tak to som veru ešte nevidel....
Odporúčame