Heger: "...potrebujeme ostať jednotní, zodpovední a hlavne potrebujeme ostať vo svojich funkciách,“ vyhlásil."
BINGO! :-)))))))
Heger: "...potrebujeme ostať jednotní, zodpovední a hlavne potrebujeme ostať vo svojich funkciách,“ vyhlásil."
BINGO! :-)))))))
Vidíš ako to je, Volodymyr je na fete a ty na Volodymyrovi. Už aj menej inteligentní z rôznych navzájom si odporujúcich ukrošských správ pochopili, že Rusi Záporožskú NPP strážia a chcú ju využívať pre zásobovanie oslobodených častí Ukrojiny. Naopak, ostreľujú ju tvoji nacistickí kamoši. Takže ak bude jadrová katastrofa, tak potom poďakuj Volodymyrovi a jeho nacistickým sluhom a prisluhovačom.
...tušil som že je za tým Fico. Alebo Putin... :-)))))
...ako povedal Vladimír Vladimírovič: "...ešte sme poriadne ani nezačali".
Nabetón viem, že Moskva Kyjev na dostrel má. Preto je potrebné, aby bol "Kyjev" opatrný. Aj sfetovaný Volodymyr. Lebo jedného dňa...
..."kde chcú", to je konkrétne kde?
...žehlíme, žehlíme, pigľujeme :-))))))
Technická chyba je sfetovaný Volodymyr. Zrejme dostal Ukrošský veľvyslanec vynadané. Volodymyrovi by sa neodvážili oponovať, lebo by ich zotrel pod čiernu zem :-)))
Inak dobre to s tými sankciami ide, už namiesto Rusov platí za prepravu Ukrošom Mol. Sulíkovi odporúčam sa naučiť inteligentne klamať a nie trepať kraviny ako škôlkar :-D
...ani nemôže byť iný, inak by ho ten feťák nevymenoval.
Napríklad: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/56751…
Alebo chceš niečo aj o vražde Lučanského, zatváraní opozície a o spolupráci s ukrajinskými nacistami?
To sú Sulíkove výmysly a klamstvá. Aj klamať sa musí vedieť. Nič iné za tým nehľadajte, ako akciu sfetovaného zeleného magora. Ak by povedali pravdu, tak aj tie malé zvyšky neprebudených by na Ukrajinský nacizmus zmenilo názor...
Myslím si, že tých vakcín po expirácii je oveľa viac.
Ešte furt je to na "núdzové" použitie, na ktoré v Rakúsku takmer zaviedli povinnosť?
"Ukrajinský generálny štáb ráno vo svojej pravidelnej zvodke informoval o deviatich zničených ruských lietadlách za posledných 24 hodín. Kde a ako boli lietadlá zlikvidované nespresnil, poznamenala stanica BBC na svojom ruskojazyčnom webe."
Ranná zvodka na ukronacistickom vojenskom štábe prebieha asi takto:
"Hrdinovia Ukrajiny, koľko mŕtvych Rusov napíšeme?" "Napíš 1000!" "To je hlúpe číslo, napíšem radšej 1157, to je také uveriteľné..." "A tankov? "Napíš 7!" "Sedem je málo, Volodymyr nás dodrbe!" "Dobre, píš 19!" "A lietadiel napíš 9, to by malo Volodymyrovi stačiť...." :-DDD
...áno, Česi sú už v stave, že ak USA prikážu že biela je zelená, tak je to pre nich zákon. Bez rozmýšľania. Ale dúfam, že nie všetci. Verím, že väčšina Čechov má zdravý rozum.
Aj si sa rozprával s nejakým Ukrajincom, alebo si vystačíš len s plateným maistreamom?
Napadá ma, nie je to vedomé šírenie hoaxov? Nemalo by to byť trestné?
Hádam nechceš po redaktoroch aby rozmýšľali, za to predsa nie sú platení :-)
Nekradnú. Rusi len oslobodili záporožskú oblasť. Ale ak niekto kradne, tak je to Ukrajina. Ruskú ropu a plyn.
Odporúčame