Tie budú v plechovkách od kokakoly :-)
Tie budú v plechovkách od kokakoly :-)
No myslím, že vás bandu budú ľudia hnať. Trénujte beh, aby ste aspoň na oplotenú stihli utiecť...
Chýbajú mi niektoré informácie:
1) ako je možné vraždiť dronom na území cudzieho štátu, čo na to OSN?
2) koľko ďalších nevinných ľudí pri tomto útoku zahynulo.
Dočkám sa nejakej demokratickej odpovede?
Jiří Wolker má na hrobe epitaf:
Zde leží Jiří Wolker, básník jenž miloval svět
a pro spravedlnost jeho šel se bít.
Dřív než moh srdce k boji vytasit,
zemřel, mlád dvacet čtyři let.
Ja si dám niečo podobné:
Tu leží človek, ktorý miloval túto zem
a pre spravodlivosť v nej túžil.
Netestovaný, neočkovaný si dlho žil
zomrel starý ako Matuzalem
Jedna vec je istá. V akomkoľvek budúcom konflikte amerických súdruhov vo svete, bude odteraz druhú stranu mohutne podporovať Rusko. Karma je zdarma.
Súdruhovia už ste tu uviedli a ukázali celý šatník akejsi "vojvodkyne" bez vojska, jedine na na spodnú bielizeň ste zabudli :-)
A čo ak je to tak, že Irán má záujem o SU-35 a ponúkol im za to drony?
...dokonca mali aj prvého človeka vo vesmíre. Aj to som im spapal... aj s navijakom :-)
Jančuška nemá čas, ten sa učí nové tanečné figúry :-)))
Čo k tomu virológovi Danišovi dodať. Nebol som sa nikdy testovať, nebol som sa nikdy ščepiť, teda nenechal som si zasahovať do svojej prirodzenej imunity, nemal som žiadny covid a cez to všetko si beztrestne žijem :-)
Ty si naozaj taký sprostý, že veríš, že krajina ktorá lieta do vesmíru, vyrába špičkové vojenské lietadlá , si nevie vyrobiť dron? Ani sa potom nedivím, že bol Matovič premiérom a OĽaNO vyhralo voľby....
Ten prieskum bol asi niečo na spôsob "Aj múdry schybí". Čo chceli, to zistili :-)
Evidentne to robia pre ľudí. Ak bude chcieť ísť napríklad niekto z Piešťan rýchlikom do Bratislavy, tak najskôr musí ísť osobákom do Trenčína alebo do Trnavy. No nie je to pre ľudí? :-)
To preto, lebo napríklad v Broxe riešia na ulici Maxwellove rovnice :-))))
Pekný rozhovor +
Gamby hnisajú...
...šak tá americká striga už nadsluhuje, má tuším okolo 82 :-)
Odporúčame