Ja verím Volodymyrovi a jeho svorke! :-)))))
Ja verím Volodymyrovi a jeho svorke! :-)))))
Fajn, tak aspoň čítať vieš :-)
Dušička keď som to písal, tak tam tie fotky ešte neboli, len tá nad článkom.
...do Bratislavy na dúhový! :-DDD
...a vieš vôbec čo to tá dyslexia je súdruh bača?
A s čím máš synku problém? Tá hromada plastov a plechu sa totiž na auto vôbec nepodobá. Aj mne je nanič, že zbytočne vyhasol mladý život...
Ja by som povedal, že je škaredá ako Zuza :-D
..údajne si každý po novom môže zvoliť pohlavie aké chce. V tom prípade bol možno primátor primátorka, takže aké obťažovanie?
A dnes je možno automatická pračka. Sloboda voľby pohlavia je sloboda voľby pohlavia :-)
...už dlhšie rozmýšľam, koho mi ten chlap pripomína...
...ono to asi ani nebudú novinári.
Ktohovie, kto má najvyššiu dôveru z uvedených: polícia, Hamran, Mikulec, Lipšic, Záleská, Matovič, násada do lopaty...
Mám svoj tip :-)))
Ako zistili, že to bol Peugeot?
Aj zbrane majú meniny. Dnes má napríklad taká húfnica :-DDDD
Sranda bude, ak bude po voľbách obvinený aj policajný prezident a minister vnútra, plus celá plejáda ich chvostoskokov za ich trestné skutky. Pevne verím, že k tomu príde a Lajo bude rozprávať úplne inú pesničku. Napríklad tú ako ho učili na červeno vylučovať stolicu a koľko nevinných ľudí potom dostal spolu s touto háveďou do basy :-).
Určite sa aj strýko George čuduje tej spontánnosti :-)))))))))
...a zrejme aj oplotená priložila ruku k dielu.
...cigaretový ohorok, alebo Ukrajinci? :-)
Odporúčame