Aj si si to po sebe prečítal ty mysliteľ?: :-))))))
Aj si si to po sebe prečítal ty mysliteľ?: :-))))))
...no ak sme ho darovali a nebol už náš, ale ukrajinský a zničili ho na Ukrajine, tak za čo? :-)))
Si hlúpy ako Benčík :-))))
Tuším vyrastá nový Benčík :-)
Na mieste Kollára by som sa staral radšej o to, aby čím skôr opravili most cez Váh do Hlohovca.
....aj dokiskovali :-)
.... niečo medzi tým. Mne tečú od smiechu slzy :-DDDDDD
...dosť drahý ohňostroj pre nás. Dúfam, že týmto smradom raz zosobníme.
Nič nového pod slovenským slnkom. Benčík je rodený udavač, hlupák a zákerný človek...
Hutko to fakt myslíš vážne? :-)))))))
Od Matišáka by som to ešte bral... :-)
....ale vliezť USA do zadku bolo pre nich také neodolateľné :-)))
O poľských ultras je známe, že ich súhrnné IQ je niekde na hranici garážovej brány.
Veriť ukrajinskému nacistickému ministerstvu obrany a nejakému smiešnemu štrbavému mafiánovi z Lajna je to posledné, čo by ma napadlo :-)
Otvorím si nejaké dobré víno ak dostane gerontofil po gulách :-)
....čo by tam s takou húfnicou robili :-)))))
Valášek to písal asi po opici :-)))
Má to dobré. Keď sa budú po voľbách ukrývať a na oplotenú ho Naď s Korčokom, Čaputovou nepustia, určite ho prichýlia za zásluhy na Ukrajinskej ambasáde, kde bude chlípať dlhé roky boršč :-))))
Koryto je koryto....
V kiskostrane u Kompy bola perspektíva, žeby mohla občas ako Ježibaba vystúpiť aj po budúcich voľbách v televízii a plašiť malé deti minimálna , viac menej nulová. Kompa už len dopláva do volieb a pôjde do pr...., pardon do šrotu :-)
...občas sa idem prejsť na Slavín. Preto chlapče. A nielen preto. Poznám Rusov, Nemcov a aj Američanov. Preto...
....ak si z môjho avataru zmätený, tak si nakloň hlavu doľava :-)
Zaujímavá logika. Podľa nej ak mám rád suši, tak sa pôjdem roztrhať do Japonska. Výborne chlapče, daj ešte nejakú perlu :-)
Odporúčame