To dúfam že nie !! Matovič na dlho, dlho do zariadenia pre duševne chorých. Ostatní pred súd podľa zásluh.
To dúfam že nie !! Matovič na dlho, dlho do zariadenia pre duševne chorých. Ostatní pred súd podľa zásluh.
Len so Sulíkom ? Matovič je hodný Jiráska ! Proti všem ! Nakydal proti všetkým svojim koaličníkom. Svojim v strane. Zahraničiu. Popoluške. A samozrejme opozícii komplet. Všetci sú vrahovia a neschopáci. Ešte, že je tu ON a všetkých zachráni.
Heger ?? To je vtip ?? Heger môže ísť doma sám tak na WC. Pri jednaní vo vláde sa na to opýta svojhp šéfa ...
Presne toto som chcel napísať aj ja. Ale ani vtedy ani teraz sa nezistilo, odkiaľ sa tam vzalí ostré náboje ...
A ešte si zabudol o Ficovi povedať, že bol birmovaný a do jedného roku sa nevedno prečo počurával do plienok ... Ale inak robíš svoju prácu dobre. Po tvojich príspevkoch budú ľudia túto vládu ešte viac nenávidieť. Ale makaj, si tu tak osamotený ....
Keby len jemu ! Túto vládu možno takmer komplet zabásnuť - všetci budú vedieť za čo. Prakticky nikto z nich nie je podľa vzdelania kompetentný vykonávať svoju funkciu - ale kradnúť vedia excelentne. Ak to robil aj Fico - tak bol oproti nim hlúpy amatér.
Zaujímavé, závažná kriminálna záležitosť, ale dozvedáme sa o tom až vtedy, keď Krajniaka pritlačili k múru. Hovorí o tom ako keby sa jednalo o úplatok čokoládou za 2€. Táto vláda je banda nevzdelaných kriminálnikov. To, čo stále omielajú o výčinoch Fica & Co. za jeho vlády je len nevinný priestupok oproti ich drzému okrádaniu štátu a aj občanov. Určite sa aj oni dočkajú svojej spravodlivosti - bohužiaľ zatiaľ sú rozhodujúce záujmové skupiny a tým aj mienkotvorné médiá logicky na strane tejto junty. Opozícia je viac ako neschopná ...
Typická Popoluškina objektivita. Nemá právo sa vyjadrovať pred skončením vyšetrovania. Tu je len jedno kritérium " NAŠI"
Tam mi vymazali, že tá fotka bola vo všetkých médiách, ktoré majú tiež debatu. Teda prakticky to isté.
Aj ja si myslím, že aj štatistika Covidu je riadená šialeným psychopatom na čele tohto štátu.
Ešte by mohli pridať štatistiku, koľko z tých hospitalizovaných je plne zaočkovaných. A aký je priebeh choroby. Ak chcú robiť reklamu očkovaniu a tieto čísla sú pozitívne v norme - prečo nie ?? Osobne som zaočkovaný, teda som sa vyhol administratívnym problémom a ešte by ma zaujímalo o koľko mám vyššie %, že sa vyhnem Covidovým problémom.
No, keď si taký objektívny - prečo zabúdaš na časté raňajky niekoho s Kočnerom ??
Známy nekupuje v Alze kvôli reklame s mimozemšťanom ... Káva za to nemôže. Vlastníci sa boja o kšeft. Slniečkári sú schopní ich zlikvidovať.
Už si kľakajú aj oni. Zajtra si budeme musieť do kávy liať toľko mlieka, aby nebola čierna alebo pýtať v kaviarni afroamerickú kávu.
Saste už dávnejšie som ti napísal, že máš neskutočne dobré informácie na bežného občana. Asi si tých 12 rokov osobne pracoval pre Smerohlas. Slušný človek médiám neverí - len veľmi naivný. A médium "to vie každý" je naozaj veľmi smerodajné. Osobne verím len tomu, čo vidím a osobne počujem. A stačí si pozrieť zopár autentických videí Matoviča, ktorý riadi tento štát a je to jasné.
Pre teba je každý, kto nesúhlasí s psychopatom Matovičom dezolát a Ficovec. Aj pre Hitlera boli všetci s ním nesúhlasiaci komouši a likvidoval ich. Buď máš IQ Matoviča - a možno si naň aj hrdý - alebo si jednoducho platený N alebo Sme.
Neverím nikomu, kto je pod velením Matoviča. Tým nechcem povedať, že nevinná. O jej vine sa raz uvidí, keď vládnuca junta padne.
Myslím si, že mať dôveru v ktorúkoľvek zložku štátnej správy - je naivné. Matovičove chápadlá siahajú všade. To, čo všetko táto junta má na svedomí sa dúfam dozvieme, keď kompletne padnú. Chvíľu to ešte potrvá - opozícia je chabá, neschopná spolupráce - ale pohár raz pretiecť musí.
Odporúčame