Povedzme, že máš 61 rokov a po očkovaní Sputnikom by si dostal neželanú reakciu. Okamžite by si podal na ministra zdravotníctva žalobu, ako je možné, že on, ktorý mal poslúchnuť pokyny pre použitie vakcíny si dovolil svojvoľne ich zmeniť. Rovnako ako ja - ani ty sa v tejto problematike okolo očkovania nevyznáš, aby si mohol predpisovať lekárovi, čo by mal alebo nemal. K tejto problematike by sa nemalo pristupovať emotívne, podľa informácií z druhej ruky a určitých svojských názorov.

