Myslíš ? Ja mu to síce z celého srdca prajem, ale ako fackovací panák je pre mnohých výhodnejší ako keby sedel v base.
Myslíš ? Ja mu to síce z celého srdca prajem, ale ako fackovací panák je pre mnohých výhodnejší ako keby sedel v base.
No tak poraď, ako by si to riešil ty. Frflať je jedna vec a riešiť druhá.
Takým milým štýlom ako ty, diskutuje aj terajší vládca Slovenska. Učíš sa dobre.
Faktický premiér tvrdo bojuje pre opozíciu. Ešte pár mesiacov a bude z neho na vracanie aj tým jeho najskalnejším. Platení diskutéri sa síce odušu snažia, ale čím ďalej, tým viac sú tu pre srandu. Ešte by ho mali jeho najvernejší v Oľano chvíľu podržať aby stihol popáchať zopár hlúpostí a budú s % na úrovni Žaludov. Pelle a Fico nemusia takmer prstom pohnúť - všetko potrebné zariaďuje Hegerov šéf.
Diskutovať môže každý a nemám dojem, že by som z teba robil podvodníka. To, že si jednoznačne orientovaný a kritizuješ emotívne, bez argumentov a niekedy používaš zbytočne silné výrazy je fakt. Prajem ti, aby si sám na vlastnej koži pocítil úspechy Matovičovej politiky !
Odrazom slovenských voličov ktorí sa ľahko preľahko dajú manipulovať každým, kto sľubuje aj nesplniteľné, a slovenský volič strašne zabúda. Navyše médiá, ktoré sú jasné, presne vedia, ako manipulovať voličov a na koho sa zamerať. Tak to bolo a aj bude.
Vedel som, že sa ozveš. Ale tebe asi vyhovuje byť v pokľaku pred svojím vodcom s nedokončeným vzdelaním a servilne mu robiť obhajcu. Takých má dosť aj okolo seba. Máš naozaj fantastický vzor. Našťastie takých ako ty už ubúda ....
Nech to berieš akokoľvek - ruku nemal pri tele a toto sa všade kope ako jedenástka. On to nechcel - to v pravidlách neexistuje.
Len jedno - Sulík je špekulant a Matovič čistokrvný blázon.
Keď táto junta preberala moc, sľubovala transparentnosť, zákonnosť, boj proti korupcii a kriminalite. To, čo v skutočnosť pod vedením mini - Hitlera skutočne realizuje, je porušovaním všetkého, čo robí právny štát právnym štátom. Slovo Matovič sa stalo hrubou nadávkou, diagnózou, symbolom arogantného, vulgárneho, narcistického, psychopatického, egoistického, intrigánskeho diktátora tak veľmi podobného jeho veľkému vzoru – Hitlerovi. Rovnako dáva občanom nereálne, nesplniteľné sľuby, bezohľadne zavádza, klame. Obnovil heslo Ľudovíta XIV. – štát som ja ! A správa sa, aj koná, ako keby mu komplet Slovensko aj s obyvateľstvom patrilo. Dokázal – rovnako ako Hitler – urobiť okolo seba múr závislých, oddaných, verne slúžiacich politikov, ktorí mu zabezpečujú voľné ruky a beztrestnosť pri akýchkoľvek jeho nezákonných aktivitách. Som zvedavý, dokedy sa politici dokážu len prizerať, ako toto monštrum systematicky likviduje Slovensko ....
To tvrdíš ty. A zdroje ? Aj tatíček Stalin svojho času tvrdil všeličo a klamal, až sa prášilo ! A to ešte nehovorím o Matovičovi. Ten je pre teba pravdovravnosťou prekonáva Nový zákon.
Veď héj, aj tak budú volení tí, koho chcú vymakané médiá.Ale nuda nie je, po večeroch si porovnávam na historických kanáloch Matoviča s Hitlerom Neuveriteľné, koľko detailov sa podobá ! Aj ich poskokovia. Zbieram detaily, možno sa to raz skúsim dať dohromady, aby budúca generácia raz uverila, že aj niečo také bolo možné.
Pre nich stačí zopár exotických sľubov Matoviča a "zožerú mu to aj s navijakom". To je minimálne 1/3 voličov. Inak v súčasnosti už médiá Matoviča nemusia, takže na takú podporu, akú mal pred voľbami, môže zabudnúť.
Stále tá istá Matovičova taktika - emotívne frázy smerom k istej časti jeho voličov. Sú to isté prachy, čistá ruka, je to náš Igor. On dobre vie, kam sa má obrátiť.
Máš pravdu. A prvý to tej jamy, ktorú tak usilovne kope - padne. A my ostatní za ním. Obhajovať Matoviča, to chce naozaj svojské myslenie. Alebo mať to dobre zaplatené. Či ??
Si dosť naivný, keď si myslíš, že Repa si môže písať príspevky podľa svojho vedomia a svedomia. Aj Repa má svojho šéfa a nie jedného - a keby chcel dať rýchlu výpoveď tak napíše niečo, čo by sa tebe páčilo. Na druhý deň si môže zájsť na úrad práce. Princíp je ten, že médiá majú svojich šéfov a redaktori poslúchajú.
Hmm, byť blbý znamená, že chcem prísť o skvelé príjmy ? Po páde vlády by bolo takmer celé Oľano na ulici !
Pán Repa - neupratala ! Matovič je stále defacto premiérom ! Vy dobre viete, že koalícia by ho mohla definitívne upratať, čo by vyhovovalo takmer všetkým, okrem opozície. Lenže "upratať" Matoviča znamená automaticky pád vlády - čo však absolútne nevyhovuje Oľanákom a Žaludom. A ani Sulo, či Kollár nechcú zbytočne riskovať. Takže psychopat si môže bez zábran vyvádzať a pomaličky zbierať preferencie pre opozíciu. Tu by pomohlo, aj keď je to nereálne, keby niekto z koalície mal „gule“ a poslal na neho za jeho nezákonné aktivity políciu - samozrejme dôvod by musel byť veľmi dobre právne ošetrený, lebo stádo okolo Lipšica sa vyzná v kľučkovaní. Tu by určite vedel „pomôcť“ istý Harabin – ale jeho použitie by bolo pre ktorúkoľvek stranu neakceptovateľné ...
Ešte by bolo treba, aby medzi prokurátorov bol privolený nejaký Matovič 2. A už by bolo na Slovensku radosť žiť !
Odporúčame