Kiska pre problémy so srdcom nebude na rokovaniach o zostavení vlády
Saste môžem sa vykašlať na to, čo mi vraví Pravda, či iné médiá. Ale toho tvojho dobráčika som videl v procese po ktorom musel vrátiť pozemok - vinu mu nedali, niekto svedčil v jeho prospech a bolo mu uznané, že sa nemusí vyznať v uzatváraní zmlúv o prevode majetku - to nekomentujem aj keby sa patrilo. Potom som videl tri videá - dobre to prvé mohlo byť nahratý hoax - jeho nepriateľmi. Budiž. Ale v tom druhom a treťom osobne vystupuje, ak to nie je nejaký herec (napr. Fico) a rieši také veci, že keby to bol niekto z Ficovcov - tak ho opozícia roznesie v zuboch. Ten, s kým diskutuje a ktorý ho vo videu priamo obviňuje je ten istý kto v procese svedčil v jeho prospech ! To ti nepripadá podívné ? A to najpodivnejšie a základné - Kiska obviňuje kdekoho a podáva žalobu na neznámu osobu - ale prečo nepodal priamo žalobu na Šuligu ? To video musel predsa nahrať on alebo niekto ďalší podľa jeho pokynov ! Vieš konkrétne toto vysvetliť ? Alebo nechceš, lebo máš na to iné dôvody. Asi tak.