Škorpík, úmyselne strieľaš vedľa - tu sa nerozoberá ani Vážny ani Fico and Co. Tu sa rieši otázka, prečo vôbec k týmto stretnutiam došlo. Tebe musí byť jasné, že Kiska až tak hlúpy nie je, aby sa dal zmanipulovať - keby niečo také urobil niekto z koalície, tak ho trháš v zuboch. A jeho kauza nie je len zubár a aj to vieš. Riešil tam viac pozemkov a ani tie jeho dane neboli úplne uzavreté. Vraj aj češi proti nemu niečo majú a všeličo iné koluje po internete. To si zatiaľ nevšímam, to môžu byť hoaxy.


