Kollárovi a aj lídrom komplet opozície sa ľahúčko protestuje proti zvýšeniu. Prídavky ani penziu už vlastne nepotrebujú, nahrabali si dosť - de facto môžu ísť zajtra do penzie a užívať si v blahobyte o ktorom sa bežnému penzistovi ani nesníva. A ak treba zvýšiť platy v parlamente - tam sa zdvihnú pracky bez problémov. Aj tak sa na zvýšenie môžeme dívať len cez prsty - Čaputka to sto-pro na potrebný čas stopne. Nenápadnú reklamu v tomto ohľade robí opozícii aj RTVS. Bohužiaľ Slovač sa dá opiť rohlíkom - médiá ich spracujú, že to zvýšenie vlastne ani nechcú. A ak zostaví po voľbách vládu opozícia - na zvyšovanie sa môže pokojne zabudnúť ...


