Fakt som zvedavý, ako to s týmto ex-dopadne. Veriť, že Kiska konal v dobrej vôli môže len niekto veľmi naivný alebo jeho "človek". Zrejme sa spolieha na svoj image u bežnej slovače, ktorá je o jeho kauzách minimálne informovaná. Stále si u nich drží image dobrého, láskavého, sociálne cítiaceho deduška. A denník Pravda je tuším jediný, ktorý na jeho kauzy poukazuje. V RTVS som doteraz o tomto prípade nič nezaznamenal - ak sa mýlim, opravte ma. Rovnako aj v ostatných televíziách - minimum. Kiska je úspešný podnikateľ - a obviňovať ho z neznalosti toho, ako sa bežne prevádza vlastníctvo pozemkov - je veľmi naivné.


