Regulienka máš svoje okuliare, ktoré ťa nepustia. Tie knihy boli písané - teda podľa teba falšované - už od 45 teho. Opakujem - bolo citovaných tisícky priamych svedkov - o tom, čo sa dialo v tichomorí. Sú aj videá - teraz bežne púšťané v history kanáloch - aj to je falšovanie ? V histórii nie je až tak ľahké absolútne všetko deformovať - už len preto, že tá druhá strana by to nepustila. V takejto vojne morálka alebo morálnejšie - nemorálnejšie neexistuje. Američania už nechceli svojich mŕtvych . Keby nemali atómku - vyhladili by Tokio "klasicky" a ďalšie mestá. Ale opakujem - nechceli čakať, kým Japonsko oslobodia sovieti ... A znovu opakujem - mocnosti Osy boli v tejto vojne agresori a neskutočne krutí. To neospravedlníš.


