Nuž neviem, či usporiadatelia monitorujú na štadiónoch okrem bitkárov aj vresklúňov. Tu by niekto iniciatívny mohol zaplatiť nejakej skupine také prejavy - a máme štadión zatvorený.
Nuž neviem, či usporiadatelia monitorujú na štadiónoch okrem bitkárov aj vresklúňov. Tu by niekto iniciatívny mohol zaplatiť nejakej skupine také prejavy - a máme štadión zatvorený.
Palenque ten súd nebol o vine či nevine. Bol len o tom, koho je pozemok. Ale ty to vieš, len nechápem prečo ho tak odušu obhajuješ - veď okolnosti získania toho pozemku musia byť podozrivé aj tebe. Alebo stále trváš na tom, že je to oklamaný hlupáčik ?? Ja tvrdím stále to isté, takíto milionári sú všetko možné, len nie hlupáci.
Aj bez toho Wei - by bolo jasné, že sa to na námestie nehodí. Náboženskí extrémisti. Tí vedia byť rovnako nebezpeční ako tí nenáboženskí - na ktorých sa tak často poslednou dobou poukazuje v médiách. Pre mňa je aj ten Wei extrémista - bez ohľadu na to, koho zastupuje.
K článku ktorý je nad týmto sa už ani neunúvajú zrušiť diskusiu pre predpoklad atď. Jednoducho ju nedajú, načo "poburovať" čitateľov. Demokracia a objektivita "jak bejk".
No Crash nie som si istý, že tí, čo kričali - neberte nám Markízu - boli Ficovci. Mám dojem, že boli úplne z inej strany. Sledoval som to a bolo mi vtedy smiešne, že to "bratie" vlastne prebieha v priamom prenose.
Ale o tej kauze s pozemkom nikto iný ani nepísal. Podivné. Doteraz jeho jediným vysvetlením bolo to, že aj jeho oklamali. Oklamali jeho, ktorý sprostredkúva pôžičky ! Také veci musí mať v malíčku. Alebo že by to bol len jednoduchý človek, za ktorého zbohatnutie môže niekto iný ? Vôbec nezmizol, jeho popularita u Slovače narastá podľa prianí majiteľov médií.
Na Milanovi nezáleží. Ale oportunista je mienkotvorný Javúrek - pričom povolanie ho zaväzuje k objektivite.
Stoik máš pravdu, vtedy sme boli asi štyria. Ale uviedol som len jeden z vypočutých názorov. Každý z nás nežije izolovane a denno-denne sme počúvali kde-kade debaty na túto tému. Tieto názory na súčasnú prezidentku bolo možné počuť aj vo všetkých televíziách a aj čítať v denníkoch. Všetky tieto médiá uvádzali výlučne kladné vyjadrenia občanov k Čaputovej. Zaujímavé. Tu v diskusii sa zrejme zozbierali jej komplet neprajníci z celého Slovenska. Inak aj pre teba je to dosť jednoduché - urob si sám prieskum - len tak náhodou sa pýtaj známych, prečo ju volili alebo nie. Faktom zostáva, že tri mesiace pred voľbami som netušil, kto to je.
Vôbec nechápem čo som mal zožrať a čo nevidím. Jednoducho k Čaputovej sa nemôžem vyjadriť, lebo tri mesiace pred voľbami som netušil, kto to je. Opakujem, dnes je pre voličov osobnosť ten - koho chcú médiá. Platilo to už po 89 tom a platí ešte viac aj dnes.
Saso, neviem aký si starý ale už dávno si mal zistiť, že obľúbenosť a neobľúbenosť politikov je čisto záležitosťou médií. Slovač len prehĺta informácie a po veľmi krátkom čase je presvedčená, že je to jej vlastný názor. Skutočnú politiku dnes nerobia politici ale vlastníci médií - a sakramentsky dobre vo svoj prospech.
Hmm k tomuto som sa už vyjadril aj inde. Pre mňa je prezidentka tiež zrozumiteľná. V debate som sa spýtal : "Prečo si volil Čaputovú ? .... Lebo povedala, že bude slušná." Toto asi charakterizuje voličov, ktorí "spapkajú" všetko, čo im médiá zavesia na nos a pritom to ešte považujú za vlastný názor . Tento aspekt Javúrek síce veľmi dobre ovláda, ale ... niečo nepustí. Voliči sú totiž aj tí, čo skackajú príležitostne po námestiach, alebo aj tí špecialisti na štadiónoch a aj tí, čo sa v noci mierumilovne potĺkajú napr. po Obchodnej ...
Nemohol som sa v ankete vyjadriť. Totiž táto osoba vôbec nesklamala moje očakávania. V debate som sa spýtal : "Prečo si volil Čaputovú ? .... Lebo povedala, že bude slušná." Toto asi charakterizuje voličov, ktorí "spapkajú" všetko, čo im médiá zavesia na nos a pritom to ešte považujú za vlastný názor . Voliči sú aj tí, čo skackajú príležitostne po námestiach, alebo aj tí špecialisti na kultúru na štadiónoch a aj tí, čo sa v noci mierumilovne potĺkajú napr. po Obchodnej ...
Haredim - inkvizícia veselo fungovala takmer vo všetkých európskych krajinách - a aj u evanjelíckych cirkvách. Tisíce upálených a umučených - vraj heretikov. Dnes si cirkevníci spomenú akurát tak na Galilea - ktorý si však vraj aj tak za to mohol sám - ale na takého Giordana Bruna si už nespomínajú. A takých bolo veľmi veľa. Doporučujem knihu - Králové, kacíři, inkvizitoři . Perfektný prehľad o láskavom prístupe cirkví k blížnemu ...
Uvítal by som, keby niekto zorganizoval pochod proti pozitívnej diskriminácii určitých skupín obyvateľstva o ktorej sa v médiách nepíše a je aj zakázaná diskusia.
Rychloběžka - plus plus, pri čítaní tvojho príspevku som si spomenul na sapéra Vodičku ...
Celá táto aktivita smrdí kriminálom. Pre mňa je to jasné zneužívanie čiastočne postihnutej puberťáčky k vlastnému "nabalovaniu". V súčasnosti sú emócie v kurze a dajú sa pekne zneužívať pri témach, pri ktorých akákoľvek kritika sa berie ako znásilňovanie tých najvyšších spoločenských hodnôt. Je smiešne brať túto nevzdelanú, frázami nešetriacu, ešte školáčku vážne - ale ak sa k tomu v podobnom štýle vyjadríte - jej "sponzori" vás mediálne zlikvidujú - ako môže byť niekto proti boju za záchranu klímy na tejto planéte ?
Kto z nich si vlastne myslí, že schopný vytvoriť normálne fungujúcu stranu ? Všetci sú prašť ako uhoď. Na smetisko politických dejín Slovenska.
Nuž, za chyby sa platí. A Fico dvojnásobne. Z percent sa naveky žiť nedá. Hlavne nie v krajine, kde prakticky všetky médiá, vrátane RTVS ťahajú za jeden povraz. Za tie roky, čo je pri vesle, sa mohol zmôcť aspoň na nejaký internetový denník. Teraz je veľká časť Slovače presvedčená, že je to starý kriminálnik, ktorý nie je v base len preto, že má pod kontrolou políciu aj justíciu. Médiá dokážu zázraky a Slováci sú veľmi náchylní veriť, čo sa im cez médiá podsúva. (Osobný rozhovor : Prečo si volil Čaputovú ? ... Lebo povedala, že bude slušná.) Asi takto to u väčšiny logicky prebieha. Nemôže byť demokratická krajina, v ktorej vládne mediálna jednota. To platilo za komoušov a platí aj dnes.
Hmm, Bellini, len si treba uvedomiť, že ako komouši, tak aj cirkev (ale ktorákoľvek !!) chcú od teba bezvýhradnú poslušnosť a podriadenie sa tej svojej ideológii. To nie je pravičiarstvo alebo naopak - ale dogmatizmus.
Odporúčame