Fíha! Že by nová Mariška Tereza ??
Fíha! Že by nová Mariška Tereza ??
V pohode, len si mu mal ešte pripomenúť, že Maďfari pre Uhorsko samostatný výraz nemali. Všetko bol Magyarországh ...
No a ešte sa máme čo tešiť na jar budúceho roku. Uplynie storočnica od podpísania určitej zmluvy, ktorá doteraz leží niekomu silno v žalúdku. Predpokladám, že tento šál na fotke je len slabý odvar toho, čo sa bude diať.
Sypanie popola na hlavu je slovenská špecialita. Takých, ako hovoríš má spústu každá európska krajina - a aj horších. Nechápem, prečo si to otočil vlastne proti Slovensku - tu sa hovorí o extrémizme niekoho iného.
Existujú aj dosť známe existencie, ktoré keď im povieš, že si Slovák sa na teba pozrú ako na vadného nacionalistu. Veď si Európan ... Taká je dnes na Slovensku orientácia.
Kto si to má pamätať viac ako 1000 rokov !!
Hmm, myslím si, že niekedy pred voľbami odznel smerom k médiám asi podobný výrok : Nám je to jedno, kto bude prezidentom. Dajte zvoliť takého, ktorý bude poslúchať.
Hmm, komu veriť ?? V blogu "R. Fico sa zbláznil" od G. Murína som čítal na Jankovskú úplne niečo iné. Toľko klamstva, farizejstva a ohlupovania v podaní komplet politického spektra som tuším ešte od 89 teho nezažil. Slovač čaká ešte kopec srandy. Len či si až takú želá.
Nuž nič moc - aspoň nie pre mňa. Tučné stehýnka a pod tým krivuľky. Ale chlapom sa všeličo páči ...
Loko má úplne pravdu, kľudne by mohol byť väčší - z väčšej vzdialenosti od starého mosta je z niektorých uhlov sotva pozorovateľný. Dnes sa už všetko politizuje - je zlý, lebo to chcel ten Danko. Ako povedal komentátor - na svete sú pre vlajky aj väčšie stožiare ...
Šetria už aj na kameramanoch. Video robené foťákom osobou, ktorá má tak max. skúsenosti s mobilom ... Ale tým do 30 dsať to absolútne stačí.
Hmm, on to neinštaloval a zrejme ho k tomu ani nepustili. Potom niekto kompetentný rozhodoval čo s tým. A rozhodol.
Dobre si to povedal. Tých médií, ktoré nie sú pod kontrolou je "šíleně" málo.
Na youtube to ľahko nájdeš. Je to síce dosť dlhé ale .... poučné. Získaš svoj názor.
Redakcia Pravdy nerozhoduje o tom kde bude, či nebude diskusia. Ako tu niekto spomínal, redakcia má plné gate uviesť to, čo si neprajú vlastníci či sponzori tohto média. V iných médiách je to ešte horšie kde komplet redakcie zobkajú z rúk svojich pánov - teda vlastníkov.
Ako mi páni od novín vysvetlia, že sa tu dozvedám veci, o ktorých by som zatiaľ vedieť nemal. Za úplne jasné sa tu uvádzajú skutočnosti, o ktorých pravdivosti by mal rozhodnúť až súd ...
O faktickej existencii nejakej Jankovskej som sa dozvedel ako bežný občan až po jej obvinení s komunikácie s tým známym pánom a snahou opozície o jej odvolanie. Tá tisícka mi pripadala priveľa a navyše tam boli známe aj machinácie s mobilami. To, čo autor uvádza v článku, absolútne drvivá väčšina Slovače nemohla ani náhodou tušiť. Zhodou okolností som zrejme "nepostrehol" keď sa o tejto trenčianskej kauze písalo či hovorilo v médiách. Utvrdilo ma to v presvedčení, že v súčasnosti je veľmi naivné dôverovať ktorejkoľvek strane, ktorémukoľvek politikovi. Oni si však cez poplatné médiá svoje "ovečky" nájdu.
To je katastrofa a takéto dačo chce vládnuť. A nie je sama. Aj ex-p mal neskutočne kvalitné vyjadrovacie schopnosti.
Odporúčame