Tu nejde o to, kto klame. Tu ide o koryto.
Posunutie kvality ?? Nemám ten dojem. Mal by odísť - skôr by som akceptoval nejakého čecha, ktorý rozumie nielen hokeju ale aj psychike "našinca". Tak to bolo aj v prípade prvého kanadského trénera. Pritom ten mal k dispozícii veľmi dobrých hráčov !!
Jankovská vraj mala s Kočnerom 1000 sms-iek. Ak je to pravda, tak bez ohľadu na ich obsah by to malo byť podozrivé a odchod je oprávnený. Ale až tak veľa ? Na podozrenie by stačila aj stovka. Či je možné patrične upraviť mobil - k tomu by sa mal vyjadriť nejaký expert, väčšina ľudí netuší, čo je možné. Mám dojem, že sa tu jedná o poker v ktorom je verejnosť ohlupovaná politikmi a médiami. Zásada je - v tomto kolotoči neveriť nikomu a ničomu. Možno pravda raz vylezie na povrch.
Celkom s tvojím názorom nesúhlasím - lebo podozrenie sa dá vyfabrikovať a pri ústretovosti médií, či majiteľov médií by sme mohli obviniť naozaj každého.
Hmm hádaj prečo. Zatiaľ ani jeden príspevok nebol priamo proti exhibicionistickým dúhovým. Ale toto asi bude stačiť na zrušenie diskusie.
Mám dojem, že celé toto vraždenie a nevraždenie je perfektný mariáš pre politikov a ich sponzorov. A médiá veľmi ochotne spolupracujú. Fakticky sa zatiaľ nedá veriť nikomu a ničomu.
Hmm, mám výhrady k názvu "Oslavy SNP" . Skôr by sa hodilo Spomienka na SNP. Na systematickom vyvražďovaní civilistov rozzúrenými esesákmi a gardistami nie je čo oslavovať. Je tu priveľa otázok, ktoré sa však pri týchto článkoch samozrejme vynechávajú. Ale keď sa oslavuje Bostonský čaj, Bastilla - prečo nie aj SNP ??
Keď v Pravde napíšu, že "dáka" má sexy labky - to ešte v žiadnom prípade neznamená, že sú pekné. V tomto ohľade sú všetky tri "nič moc".
Nemám námietky - Kočner ako objednávateľ vyhovuje celému politickému spektru. Ale s tým doby dup - neverím. Asi ho basa neminie.
Ja by som sa radšej vyjadril k článku tesne pod - lenže k takej téme majú Pravďáci zakázané dať diskusiu ... Len samé frázy o objektivite, slobodnej možnosti vyjadriť si svoj názor. Úbohá spoločnosť, ktorú ovládajú vlastníci médií a ich sponzori.
Tu nepomôže hľadanie kto bol zlý, horší alebo naopak. Svoj podiel zla tu majú - v tomto prípade - všetci traja zúčastnení - odhliadnúc od aktivít iných štátov pred druhou svetovou. Treba si len prečítať faktografické dejiny povedzme od 1938-1948. Sú aj také historické knihy z týchto čias, kde autori sa zdržiavajú hodnotiacich komentárov. Najlepšie je prečítať si všetko, čo sa dá a urobiť si vlastný názor. Spoliehať sa na objektivitu článkov v médiách nemá zmysel.
Banan - veľmi pekne napísané, ale týmto škrabákom verilo - verí a bude veriť obrovské percento Slovače. (a nielen Slovače) S tým už nič neurobíš. Taká je už ľudská psychika. Dať sa znova a znova oblbnúť a hlavne - nepoučiť sa.
99 - nepreháňaš ? Zatiaľ majú najvyššie preferencie. Odkiaľ, z Poľska ? A že kradne - hmm - tvrdia to niektoré médiá a opoziční politici . Keď sa donekonečna niečo opakuje - fakt tomu veľa ľudí uverí. Svojho času tých tvojich 99 percent uverilo v božskosť toho fúzatého blázna - stačila dobrá propaganda. Aj u nás sa svojho času "obsadzovala" Markíza - bol to humbuk, ale ľudia naleteli. Ak máš dôkazy o jeho kradnutí - je tvoja povinnosť podať trestné oznámenie. Tomu - každý to vie - verí ten, kto tomu chce veriť. Asi tak.
Súhlasím. V tom čase som "oddychoval" na Kramároch a udalosti sledoval na čb. telke - a vytešoval sa. Avšak len dovtedy, kým som nevidel správu, že šéfom komisie pre vyšetrovanie udalostí 17 novembra sa stal Jozef Stank. Kto ho pozná vie, že bol verným stúpencom režimu. Odvtedy som mal viac príležitostí aby som si upravil svoj názor k našej slávnej novembrovej revolúcii. Zaujímavé, že terajší režím - je jedno, kto je pri vesle, používa tú istú argumentáciu ako onehdy komouši - ak si proti - si pochybný spiatočnícky živel.
Je fakt, že o existencii nejakého Kočnera pred vraždou nemala bežná Slovač ani potuchy. Prefackávanie novinárov s rôznymi "podnikateľmi" a politikmi bolo každodennou realitou. Teraz je K pre politikov takmer krčmovým argumentom a tromfom pre dosahovanie krátkodobých "víťazstiev". Už len založiť novú politickú stranu - Nepoznal som Kočnera ...
Článok nad -- neumožnili diskusiu. Tu vidieť ako sú médiá "nezávislé " . Dúhoví a migranti sú pre diskusiu tabu.
Sparta, my tu diskutujúci na týchto riadkoch nemáme šancu prakticky nič ovplyvniť - je nás primálo. Diskusie k téme, ku ktorej si odbočil - divím sa, že ti ju ešte nevymazali - sú v bežných denníkoch neprípustné. Migrácia nie je náhodný jav - je vysoko sofistikovane riadená okupácia Európy a behá v tom neskutočne veľa prachov. Majitelia médií sú v tomto dianí len malými kolieskami. A ten pán na S - tiež nepatrí k špičke pyramídy ako si mnohí myslia.
Kočner je niečo ako nová kartová hra, kde sa politici prebíjajú tromfami. Víťaz ešte dlhodobo nebude známy ale počkajme, možno ...
No Mikloš po jeho slávnom výroku - aj politik sa môže pomýliť ( dôchodky postihnutých) asi nie, a Remiška - podľa mňa herečka - kam vietor, tam plášť. Zvyšok môže byť - aj to hodnotenie lídrov.
Kamoško ale za psychadelickú hudbu považovali aj Pink Floyd a aj Zappu . Počúvam ich stále - a nemyslím, že by som pritom mal chuť na to svinstvo ...
Odporúčame