Nemôžem si pomôcť. Možno som nekompetentný, ale ten trener mi nesedí ...;
Nemôžem si pomôcť. Možno som nekompetentný, ale ten trener mi nesedí ...;
Opakujem, všetci intenzívne útočíte na politikov, či už Fico, Sulík, Danko, Ďuriška, , Kaliňák, Kollár, Matovič a ďalších, podľa osobných sympatií k jednotlivým stranám. Všetko zlo vychádza z týchto politikov, ktorí ekonomicky aj morálne likvidujú Slovensko. Ale tých, ktorí ich korumpujú, podplácajú a usmerňujú politické dianie, tu prakticky nikto nespomína. Všetky vlády, bez ohľadu na farbu, boli od 89 teho takto usmerňované ekonomickými mafiami. Fico, Sulík či Kollár sú len ochotné figúrky ...
V tejto téme je príliš veľa emócií. Je fakt, že ako tréner reprezentácie dosiahol veľa. Ale, v poslednom čase už akosi nevedel udržať chalanov na uzde (podľa mňa bol už ako tréner reprezentácie unavený) a výsledky sa dostavili. Extempore siedmich "nestatočných" mu padlo ako darček - využil to - a emotívno-hereckým výstupom odišiel "so cťou". Keby odišiel len-tak, mohli by mu vyčítať, že generál z boja neuteká a pod. frázy. Takto získal hlavne svojím útokom na novinársku zberbu veľa sympatizantov a bolo mu veľa odpustené - hlavne jeho nie príliš férové útoky na niektoré futbalové osobnosti. Ako trénera ho uznávam - ako človeku mu môžem vyčítať hlavne jeho herecké výkony pri utváraní imidžu urazeného, ublíženého, nedoceneného a niektorými aj prenasledovaného trénera. Kto chce byť objektívny- porovná si jeho súčasné reakcie s jeho reakciami v minulosti na veľmi podobné veci - boli diametrálne odlišné. Len v súčasnosti je taká doba, že väčšina ľudí chce vidieť bielo - čierne ...
Keď je tam terr Fico, je to mafiánsky štát, keď bude pri vesle Sulík, bude to tiež mafiánsky štát, tak to bolo v minulosti a tak bude aj v budúcnosti. Mafiáni sú predovšetkým tí, čo korumpujú. A nielen korumpujú. Bez väčších problémov dokážu zlikvidovať politika, či politikov, ktorí "nespolupracujú"
". Politkov sa môžeme zbaviť vo voľbách. Ako sa zbaviť týchto prachatých, celosvetovo poprepájaných a spolupracujúcich ekonomických mafiánov ??
Je to síce šašo, ale no a čo ?? Žiadny rasizmus či xenofóbia. Keby horšie nebolo.
Hmm, potom sa mi natíska otázka potom ako vieš, že práca je šnel, ako vieš, že je tzv. prof. A študentky sú naozaj úžasne kompetentné posudzovať IQ svojich profesorov. To by Ďuriške rovno mohli dať dodatočne posudzovať doktorantské práce pracovníkov SAV. Máš naozaj výborného informátora. K Batmanovi a Ďuriške sa nevyjadrujem, to je politický plebs.
Páni, máte pravdu. Stopercentnú. Ale - kto podá naňho žalobu ?? Na toho dobručkého, láskavého, chápavého človeka, vlastne najlepšieho slovenského prezidenta všetkých čias ! Stačí sa opýtať ľudí niekde na vidieku - veď sa stará o siroty, dôchodcov, pokecá si s hociktorým "obyčajným" od nás z dediny ! To je super prezident ! Má dáke kauzy ? A to je čo ? Bol súdený ? To musí byť nejaký omyl, alebo ho niekto podviedol - samozrejme to na neho navliekli Ficovci ! No jasné, veď to písali v Sme aj v "N" !! Teraz vážne - Kisku nikto neobviní. Teraz nie je žiadúce aby slovenský prezident bol odsúdený - aj keby to bolo neviem ako spravodlivé. Ale dá sa to odložiť. Použije sa to, keď sa bude treba zbaviť zbytočnej konkurencii v košiari pravice a tá konkurencia je naozaj reálna, tento pán si vie fantasticky vytvárať imidž. A v košiari ľavice - no teda tých druhých, je to jasné. Ak bude ako líder nejakej strany pokračovať v svojich "prezidentských " obvineniach - bude určite znovu stáť pred súdom.
A ešte, nerozumiem prečo by mal mať niekto právo veselo si listovať v mojej práci kedy chce. Je to môj majetok, moje know how, a naozaj len skúšobná komisia má právo ju vidieť. Tá hysterická Ďuriška & Co. sa mýli, keď vraví, že čítať ju môže kto chce. Ale oblbovať ľudí naozaj vie.
Exhibicionistovi to nevysvetlíš. Pre seba je najkrajšia na svete.
Rastic, tú šnel prácu som naozaj nevidel, ak máš nick poskytni, ale na jej IQ má v parlamente málokto. Je mi jasné, že IQ sa nedá spájať s psychikou, tú má naozaj teraz na cimpr - campr.
Rada pre opozičných - prácu prečítať, a kolektívne prehlásiť, že takú " hovadinu " môže vyprodukovať niekto so strašne slabým IQ, a ten pán nemá čo robiť v parlamente. Teda musí odstúpiť. (je mi jasné, že by to znamenalo lavínu podobných kontrol).
Ja už len čakám, kedy sa napíše, že chcel zlikvidovať niekoho z nás, čo tu debatujeme. Teraz už nie je problém koho chcel zlikvidovať ale vlastne koho nechcel ...
To máš pravdu. Chce to prečítať - ak to ide - o probléme všetko čo sa dá, z všetkých médií, pozrieť si to kde sa dá, vypočuť názory kde sa dá - potom ustúpiť, popremýšľať a urobiť si vlastný úsudok. Ale veľa je takých, ktorým stačí raz vidieť a už je názor hotový. A takých je naozaj strašne veľa...
Je tu problém. Nedá sa s tým nič robiť. Médiá komplet zásadne formujú myslenie a názory ľudí, a tí, ktorí to potrebujú, to veľmi dobre vedia. 99% informácií k rôznym témam o ktorých sa tu diskutuje, majú debatníci z rôznych médií. A teraz problém - kde je vlastne pravda. Kto klame, vymýšľa, dezorientuje atď. ?? Vlastne každý kto to potrebuje a má s šéfstvom médií akékoľvek kontakty. A takto je to už od 89 teho. Vlastný názor vlastne neexistuje. Všetko je len papagájovanie toho, čo sme niekde čítali, počuli alebo videli.
Pamätám sa, že BT už bolo, niekedy strašne dávno, tuším to mali predovšetkým náklaďáky. Chlieb lacnejší nebude ale aj tak, by o tom mali rozhodovať tí, čo sa ich to dotýka. Teda BA a okolie.
Osobne nechápem čo to znamená na svojom a vo svojom. Ak je to tak, že si kúpi pozemok vedľa môjho domu a bude žiť podľa kultúrneho vzorca jeho komunity .... no neviem kto by prvý začal porušovať princípy tolerancie.
Voľakedy som robil knižnej redakcii. By si sa divil, koľko chýb sa urobilo pri prvej tlači. Dnes je to trochu inak, ale opakujem, niekto to musí preťukať do formy, čo my čítame.
Konkrétne ?? Kiska aj súd boli realita. Skôr Kiskuliaci zatvárajú oči.
Kiskovi ľudia mu tu vytvárajú imidž úbohého oklamaného bábātka, ktoré nemá ani šajnu o tom, čo je to zmluva, objednávka, faktúra a pod., a všetky jeho milióny mu boli dobročinne darované. Zaujatý sudca poprekrúcal fakty v procese tak, že tento dobročinný prezident bol protiprávne odsúdený. To, že predtým dobre poznal všetkých, čo mu pozemok sprostredkovali, je obyčajné faktami nepodložené klamstvo. Tvrdím, že keby to nebol prezident, ktorého súdenie nie je v záujme SR, už by všetci boli v base. Viem, že sa teraz všetci Kiskuliakovci ozvú, že v base by mal byť predovšetkým Fico & Co., ok. ale nemiešajme spolu hrušky a jablká ...
Odporúčame