NÁZOR: Kozákov úder pod pás
Absolútne sa nevyjadrujem k novinárom, neznášam ich, lebo si vytvorili patent na morálku a objektivitu. Pritom sú to len po nemecky platené zákruty. Ale - vyjadrujem sa výlučne ku Kozákovi a tam nezdielam názor prevažnej väčšiny diskutujúcich. Bol to dobrý tréner, ale ...Na toto posledné (určite nie prvé) porušenie disciplíny hráčmi podľa mňa reagoval absolútne neprimerane, naštvem sa - áno, vynadám im - áno, poukážem na nich v médiách - áno, vybavím im trest - áno ...... ale kvôli tomu ako tréner reprezentácie určite nedám výpoveď a nerozplačem sa. Stačí si vybaviť niektoré podobné situácie v minulosti, kde reagoval úplne inak. Ale teraz neútočí len na hráčov, resp. novinárov ale bije do všetkých čo si myslí, že niekedy boli a aj teraz sú proti nemu. Som stále viac presvedčený, že túto situáciu vyšpičkoval len kvôli tomu aby mohol "zo cťou" vycúvať z funkcie. Myslia si to zrejme viacerí, ale obávajú reakcie tých, čo Kozákovi nasadili "svätožiaru".