+++++++++++ !!!
takže TT zmrd v podstate priznáva, že v tomto prípade išlo len a len o politickú elimináciu najsilnejšieho opozičného politika a nie o nejakú "spravodlivosť" !!!!
a celý ten perzekučný systém ovláda organizovaná skupina na čele s Matelkom, Lipšucom a Mikulcom !!!
ak je toto najväčšie fiasko pre TT zmrda, tak je to iba a len dobre !
takže je to v podstate priznanie koaličných hyen, že v tomto prípade išlo len a len o politickú elimináciu najsilnejšieho opozičného politika a nie o nejakú "spravodlivosť" !!!!
a celý ten perzekučný systém ovláda organizovaná skupina na čele s Matelkom, Lipšucom a Mikulcom !!!
ty by si magorovi, čo ťa ide mlátiť aj bakuľu ešte do ruky podal,
srandista !
ty určite nevieš nič o tom, že 8 rokov po krvavom puči na Ukruine amíci neustále dodávali zbrane, cvičili neonacistov z Azova a Pravého sektora, zabíjali na Donbase tých, ktorí nesúhlasili s nastoleným nedemokratickým režimom, mali tam tisíc "inštruktorov",
a takto systematicky ich pripravili na vojnu s Ruskom !!
aké klamstvo ?? čo nevidíš to video ?
až teraz ? veď kovid už neexistuje od vojny !
no, bunky treba aj na to, aby si pochopil, že dodávkami zbraní, na ktorých je postavená americká ekonomika,
sa iba zvýši počet mŕtvych na obidvoch stranách,
tak ako bolo povedané, za americké záujmy sa musí bojovať do posledného Ukrajinca !
mier sa v tom regióne dá dosiahnuť IBA a LEN na základe dlhých a ťažkých rokovaní, NIE zabíjaním !!!
hmm, noo, netreba tliachať, stačí sa iba objektívnejšie pozrieť na realitu,
ale tí komunisti za 30 rokov od 1945 do 1975 vybudovali fabriky, továrne, špičkové poľnohospodárske družstvá, sebestačnosť potravín, veľké spoločenské diela, vidiek sa pozdvihol dnes chátra, zdvihli úroveň života, dali ľuďom prácu, bývanie a sociálne istoty, neexistovali oligarchovia a ni bezdomovci,
zdravotníctvo, školstvo, kultúra, šport na vysokej úrovni,
nikto sa nemusel triasť o prácu, ak sa mu chcelo robiť,
demokrati, kapitalisti za 30 rokov nevybudovali NIČ, naopak všetko rozkradli, pardon - sprivatizovali, nabalili sa a ľudia dnes pracujú vo svojej vlasti pre blahobyt zahraničných kapitalistov, ktorí si vyvážajú bohaté zisky do zahraničia ......
niektorí si polepšili, ale väčšina nie ....
tupý Edko,
požiadaj o čierne uhlie kamoša Zelenského, ten čierne uhlie má,
možno by dokonca stačilo rokovať s Ruskom a vykašlať sa na americké sankcie dovozu čierneho uhlia z Ruska !
a nemusíš ani cestovať kamkoľvek na svete !!
a Čechom a Poliakom sa nečuduj, ale zvykaj si, ich vlády, na rozdiel od tej tvojej chránia svoje národné záujmy !
a tak to bude aj s plynom, potravinami, atď ...
nič nové pod Slnkom, veď amíci majú prax v cvičení a vyzbrojovaní teroristických skupín,
najskôr to bol Taliban, neskôr ISIS hrdlorezi v Sýrii, Líbyi, Iraku,
teraz to budú neonacisti z Azova a Pravého sektora ....
celý ten tvoj Brusel a západné elity sa na nás z vysoka ....., keď potečie do bot .....
presne tak, ako sa na nás ...... naši bratia Česi a proamerickí susedia Poliaci s čiernym uhlím !!!.
že vraj Brusel je naše hlavné mesto, srandista :-)
a dokážu vôbec Bruselskí byrokrati a ochočení EÚ politici zabezpečiť potrebný objem plynu pre všetky štáty EÚ, vrátane tých miništátikov, medzi ktoré patrí j Slovensko,
v prípade zastavenia ruského plynu ?
ak nie, nech si tie politické drísty nechajú pre blbých !!
++++++++++++++++++ !!!!!
si im, falošným slniečkárom dal po pysku !!!
YES !
hanbím sa za toto čudo, čo vraj "reprezentuje" Slovensko,
čo si už len pomyslia niekde v Emerike o nás, Slovákoch, keď máme vo vláde takéto tupé jelito ???
hanba na sto rokov !!
ty ani netušíš, alebo iba nechceš priznať, kto nás vlastne vyciciava a ohrozuje !!
áno, videl som aj ja to video:
https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodaj…
pekné svinstvá a toto my podporujeme ??
no je, a to poriadny !
tragédia je, že takých idiotov ako cez kopirák je tam celá kopa !!!
schopní sú obetovať celý národ aj štát kvôli vlastným zištným cieľom a korytám !
treba to odstrániť ako zlý vred !!
Odporúčame