++++++++++++ !!!
to je tá ZMENA :-)
a NOVÁ POLITIKA !
:-)
++++++++++++ !!!
to je tá ZMENA :-)
a NOVÁ POLITIKA !
:-)
ale veď Hamran, čo o živých prípadoch nemá čo vedieť, už pred pár dňami avizoval, že "naši chlapci" zaúradujú .....
a zasahujú zásadne iba u tých, ktorí upozorňujú na špinavosti tejto neschopnej a zákernej vlády, ktorá nie je ochotná a ani schopná chrániť svojich občanov pred infláciou, znižovaním životnej úrovne,
dokonca hrozí, že nás odstrihnú od energetických zdrojov a hrozí, že pri ich servilnosti voči mocnostiam nás zatiahnu aj do vojnového konfliktu ...
:-)
moja MB 1000 mala okrem toho navyše aj brzdy a dvere !
Pali, potešil si svojou analýzou, ďakujem !
my už môžeme akurát tak bakuľami,
Naď nás stihol v predstihu odzbrojiť !
to je zase čo za nadpis ???
Kolár (ktorého nemusím) sa NEVYHRÁŽA, on iba reaguje na vyhrážanie sa riaditeľa zemegule a priľahlého vesmíru istého komika ZELENSKÉHO,
že ak sa mu nehodíme k nohám a neodovzdáme, všetko čo tu máme, tak nám zastaví plyn !!!
inak, je prča, že tento ukrajinský primitív, ktorý privodil bezbrehou a debilnou servilnosťou a podriadenosťou voči USA na Ukrajinský ľud zničujúcu vojnu, sa dnes vyhrážal dokonca aj EÚ za "nedostatočne efektívnu a účinnú pomoc! !!
od krvavého puču neonacistická vláda iba žobre, natŕča ruky a vystrkuje rožky, veď má za chrbtom spoľahlivé krytie, môžu si to dovoliť !!!
aj naša vláda debilov na to spolieha !
vidno, aj Poliaci majú "slušňákov" !!!
ako besné psy !
poľskí chrapúni a fašizujúci majú dnes eldorádo !
svet speje k prúseru !
bol by som zvedavý, či dostal tupý Edko aj otázku, ako mieni táto pošahaná vláda riešiť drastické zvyšovanie cien, podporu rodinám, odkázaným ľuďom a dôchodcom,
a hlavne, ako im na tie otázky odpovedal !
ľudí, čo bojujú s prežitím nezaujíma to, čo mal Edko na obed a či mal aj pravidelnú stolicu !!
s tým sa môže chváliť akurát tak jeho tupým ovečkám !
ja ti mám taký pocit, že z toho, že FIco mometnálne nejde do basy sú na prášky práve tí "tvoji",
prototypom zúfalého hysáčenia je amok Bito Bezgaťkovej !!
ceny sú v nebesách a naše veľkopanstvo sa náramne zabáva, vychutnáva si dolče vita
a ľudia cálujú za všetko ako sprostí !!
a stále pre nás veľké - h., teda smradľavé NIČ !!
načo je takáto demolačná vláda ??
ani pani Čaputka nič nevidí a nepočuje, iba nadávky na jej adresu !!
aj keď chleba nebude !
už sa všetci tešíme na ďalší Naďov kšeft za pár miliárd € !!!
čo tam po dôchodcoch a mladých rodinách !!!
nech nám už konečne ten zloduch Putin vypne plyn a ropu, nech už ľudia konečne vyženú týchto nebetyčných darebákov !
akú rovnováhu udržiava Čaputová ?
aj slepý predsa jasne vidí, že stojí na strane najnenávidenejšej vládnej zostave, aká tu kedy Slovensku vládla,
napľula do ksichtu 600 000 občanom, ktorí sa podpísali za referendum,
dvakrát za sebou vymenovala a chráni vlastným telom tú istú vládu, ktorá likviduje ľudí, ekonomiku, sociálne istoty, prijíma zákony im vyhovujúce, aby ohýbali spravodlivosť,
nevidí jasné dôkazy o špinavostiach, ktoré sa dejú v polícii, u vyšetrovateľov, na prokuratúre, na súdoch, dokonca ich toleruje a kryje,
má nadštandardné a podozrivé vzťahy s cudzími ambasádami,
odmietla zásadné pripomienky GP k podozrivo nevýhodnej zmluve s USA, odmietla dať ju na posúdenie ústavnému súdu a naopak, nohy si išla dolámať, aby ju v tej minúte podpísala,
z prezidentského úradu si urobila súkromnú modelingovú agentúru a prehliadku róby,
takže poprosím, pokúste sami mne neznalému, vysvetliť ten jej príspevok k ROVNOVÁHE, pretože ja to skôr vidím na ROZDEĽOVANIE a POLARIZÁCIU spoločnosti !!!
no a je to tu, ale veď modelka zo smetiska povedala, že EÚ je jednotná ako nikdy !!
ale naša modelka zo skládky a tupý Edko spolu s nesvojprávnou vládou to napriek všetkému vidia inak, odtrhnúť sa treba za každú cenu a podpíliť si konár na ktorom sedí Slovensko !
"naši chlapci" robia čo môžu,
idú na vec z každej možnej strany?
ešte by sa bolo treba mrknúť aj na Ficových starých a krstných rodičov, bratrancov a sesternice, možno sa tam niečo nájde .....
samozrejme, s kým iným by sa mala prvá dáma Ameriky stretnúť ako s prezidentkou ?
veď tá naša leží nielen na koberci, ale aj im "u nohou"
:-)
meradlom vzťahu k ľuďom, národu a vlastnému štátu je aj skutočnosť, či politik dokáže prísť medzi ľudí a diskutovať s nimi aj bez ochranky !!
nech si overí svoju popularitu, nech to skúsi, ale bez nastajlovaného komparzu, ako v KE !!
najbližšie možno aj pri výročí oslobodenia Československa od nacizmu !
tupý Edko perlí !
dokáže toto nemohúce jelito vymyslieť aj niečo čo by sa podobalo na politika, alebo dokáže len tliachať ako predajca vodky ?
nemali ste ho zlikvidovať, ktovie čo by si sa bol dozvedel aj na tých "tvojich" !!
Odporúčame