maskáče, kalaša a nevracaj sa, kým tam bude jeden ruský vojak !
maskáče, kalaša a nevracaj sa, kým tam bude jeden ruský vojak !
hlúpa reakcia, že ?
to sa na nič iné nezmôžeš ?
vzal si mi to z úst :-)
amíci by už mali prestať inštruovať toho komika,
lebo nadobudol napoleonský pocit, že je riaditeľom zemegule a priľahlého vesmíru !!!
a on je iba tragický vykonávač vojnových príkazov západu, aj on má krvavé ruky !
na tragických osudoch ukrajinského ľudu mu vonkoncom nezáleží, on hrá svoju krvavú rolu na vojnových doskách !!
jedinú a neochvejnú pravdu o vojne na Ukruine pozná, šíri a vyžaduje vyznávať od všetkých občanov
naša modelka zo smetiska
skupinka má momentálne navrch ...
aj utečenci z Ukruiny sa tiež registrovali ???
lebo EÚ vedú zapredaní a zaprdení hlupáci !!!
a ešte sa tam pretŕčajú a berú nenormálne prachy takí nímandi, ktorí v živote nič nedokázali, vedia iba tliachať, pchať sa amíkom do zadku a ohýbať slovíčka, niečo ako Šimečka !!
táto špina má ešte aj tú drzosť ozývať sa ???
a Pravda, prečo pripomínate ľuďom tohto lupiča strategických podnikov ???
liberál a slniečkári nenávidia Orbána, lebo ten sa nepchá nikomu do západných zadkov,
ale stojí za svojím národom, neštrngá šabličkami ako naši prozápadní paprdovia a nezúčastňuje sa na západnom vojnovom štvaní,
a túžia po víťazstve prapodivnej politickej zmesky, ktorej súčasťou je aj nacionalistický Jobik,
hlavne, že u nás by ukrižovali každú stranu, ktorá by sa spojila s ĽSNS, alebo Republikou, hoci tieto sú proti Jobiku len slabým odvarom ... ...
hej, uderený, harakiri,
aj preto tam chodí pol južného Slovenska tankovať a nakupovať !!!
tie tvoje výplody !!!
tento mladý nímand, ktorý v živote prakticky nič nedosiahol a nevie, iba poslušne a iniciatívne tliacha naučené politické frázy súčasných liberálnych darmožráčov,, je už odborníkom aj na plyn ??
aj kvôli takýmto nedoukom a ohýbačom slovíčok, ktorým ešte nestihla odpadnúť škrupina od zadku, sme tam, kde sme ...
"Ruska zahranicna politika v zasade nerespektuje uzemnu celistvost ani suverenitu (susedskych krajin)"
- že ťa hanba nefacká, farizej !
ešte napíš niečo o "mierovej" americkej zahraničnej politike a ich rešpektovaní územnej celistvosti krajín !!!
ty nešťastník !!
skorej - Bože ochraňuj nás !
:-)
VIlinko, čo by tento podvodník v politike robil ?
tu už nie je čo privatizovať, všetko čo za to stálo, už títo gauneri vo veľkej privatizácii stihli rozpredať !
že m odvahu ešte sa zviditeľňovať,
asi mu je ľúto, že sa ešte neotvorili jeho svinstvá s veľkou privatizáciou !!
Ukruinu už pomohol zlikvidovať, teraz sa vracia na miesto činu domov ?
ešte že si pripomenul zarábanie na volebných výsledkoch !!
ak tu niekto perfektne zarábal 10 rokov na volebných výsledkoch, tak to bola súkromná 4-členná OLANO s.r.o.,
a tí netrochária, ale zarábajú nehorázne stámiliónové korupčné prachy aj dnes, priživujúc sa na všetkých krízach a problémoch súčasnosti !
ak sa chce niekto dozvedieť pravdu, nielen prozápadnú propagandu o súčasnej vojne na Ukruine, nech si prečíta blog pán Murína z decembra 2021,
tento múdry človek všetko toto predvídal ako Sybila a aj pomenoval pravé príčiny !!
len aby tá ich životnosť nebola skrátená nečakanou "búrkou" na mori, ktorá ich po ceste potopí ....
nepamätám si, žeby sa naša Pravda bola niekedy odvážila uverejniť najväčšie vojny USA, tak ako to urobila s tými ruskými ....
to video by bolo iste neporovnateľne dlhšie a tragickejšie ...
Odporúčame