a priznaj sa, ty čo žerieš ?
a priznaj sa, ty čo žerieš ?
veď hej, stačilo len nahuckať, vyzbrojiť a vycvičiť neonacistov na Ukrajine,
vyvolať občiansku vojnu na Donbase a zabíjať rusky hovoriace obyvateľstvo,
nafutrovať na Ukruinu tony amerických zbraní aj cez naše územie,
tlačiť Ukruinu do NATO,
a plán sa podaril, vyprovokovali medveďa aby vybehol z brloha,
veď o to našim "spojencom" od 2014 išlo, či nie ?
a tak sa bude na Ukruine budú statočne bojovať za americké záujmy až do posledného muža, ktorý neujde na západ ....
presne ako tu nižšie píše Peter Horvath - Javelin,
veď to je presne tá istá suma 365 melónov, ktoré zdravotníctvu tento TT zmrd na konci roka vzal, či nie ???
tento chorobný krivák si robí zo zdravotníkov p.ču, a myslí si, že aj my všetci máme krátku pamäť !!
ten netliacha prozápadne, ako Naď, Čaputová, Tchorčok, ale triafa tých vašich faktami rovno medzi oči,
je mi jasné, že takým, ako si aj ty sa to sakra nehodí a nepáči,
ale neva, veď iste nájdete spôsob, ako ho umlčať,
tak ako generálneho a všetkých, ktorí inak zmýšľajú, prípadne vypínaním ne-mejnstrímových médií
"správna sudkyňa" bude mať robotu ....
taký mdlý a kompletne nič nehovoriaci príspevok o jednom z najväčších tenisových turnajov !
a tak musel Raale urobiť odbornú analýzu, ktorú mal urobiť za to platený prestitút z TASR !!
ešte dodaj, že demokratizáciu sveta - BOMBAMI !!!
v zornom uhle tvojho príspevku sa dá konštatovať, že skutkovú podstatu vojnových zločinov už dávno naplnili americkí činitelia vojnami na Blízkom východe, v Srbsku, rôznymi farebnými revolúciami a Arabskými jarmi, so státisícami obetí a miliónmi zničených životov !!!
vyzbrojovaním Ukrajiny a podporovaním genocídy rusky hovoriacich ukrajinských obyvateľov na Donbase a Luhansku, ako aj tlačením NATO k hraniciam Ruska !!!!
ďalší "mierotvorca"......
prečo nehovoríš radšej o potrebe diplomatického riešenia tejto vojny ??
prečo si generalita svetových mocností nesadne za stôl spolu s Ukrošmi a Rusmi a neodídu dovtedy kým tú zmluvu neuzatvoria ??
jaj, lebo potom by masívne futrovanie Ukrajiny zbraňami a ami biznis zrejme skončil, že ?
už aj Repa sa zo dňa na deň šibnutím čarovného prútika stal - vojenským špecialistom na protivzdušnú obranu,
on zaiste po hlbokej analýze prišiel na to, že my vlastne svoje vlastné územie chrániť nemusíme, kľudne môžeme odovzdať S-300 Ukrošom,
alebo im dáme S-300 a my si obratom kúpime Patrioty, či ako ?
veď naši "spojenci" spoza mora by sa zaiste nemračili a Matelko tie prachy na to v prázdnej špajzi vyhrabe ....
nezaregistroval som, žeby tento prestitút napísal čo len dva riadky o naliehavej potrebe diplomatického a nie vojenského riešenia konfliktu, v spolupráci so širokým medzinárodným zapojením rozhodujúcich mocností,
alebo jemu skôr vyhovuje toto zabíjanie na oboch stranách ??
aké charakterové vlastnosti má človek píšuci takýmto štýlom ???
alebo takto písať - MUSÍ ??
keď zúrili krvavé vojny v Iraku, Líbyi, Sýrii
vtedy si nežiadal Pravdu, aby propagáciu a podporu tohto vraždenia zakázala ??
jaj nie, lebo vtedy takí ako ty, ste tie americké krvavé dobrodružstvá obhajovali !!!
vtedy ti vraždenie detí, žien starcov nevadilo, že ?
takisto ti nevadilo ani 8 ročné vraždenie detí, žien a starcov na Donbase, že ?
a teraz, keď to celé vykypelo, až teraz si sa zobudil a až teraz nariekaš ???
tento exot so zvláštnym zaujímavým hlasom doplatil na bujarú párty v BA,
partia sa rozhodla skákať zo Starého mosta do Dunaja, on skočil a myslím, že ani jeho telo sa už nikdy nenašlo ...
bolo by fajn, keby ten "TASR" napísal aj prečo sa tých sedemdesiatin vlastne nedožil ....
tento arogantný idiot (ako ho nazval aj sám TT zmrd) povie, že je to v suchu !!
nech mu Tchorčok vysvetlí, že je to po vakcíne ďalšia ruská hybridná zbraň
a nech to modelka zo skládky spolu s tupým Edkom naložia a okamžite pošlú naspäť !
hrdinovia z bezpečia svojich kancelárií, ochrankárov a opancierovaných limuzín,
ale provokačné a bojovné reči, spoza plota, to hej !
už ich vidím, ako nastúpia v plnej poľnej na front do prvej línie !!
Korčok, Heger, Matovič, Čaputová no a samozrejme aj admirál Naď !!!
naši vojaci nestíhajú,
cvičia na Naďov príkaz s amíkmi ostošesť a ešte aj vlastnými telami chránia litovskú hranicu pred Ruskom ...
tu ma nenapadá už nič iné, iba sa spýtať,
a je táto zákerná a falošná osoba ešte normálna ??
++++++ !!!
ona za to hádam ani nemôže, žije v bubline americkej propagandy celý svoj mladučký život,
niť iné ani nepozná ....
sektársky kazateľ a predajca vodky na ktorého zosadol aj duch svätý, je už aj odborník na energetiku ?
alebo len papagájuje, to, čo mu ako poslušnému psíkovi povedia na oplotenej ambasáde ?
trapné a smutné, takíto ľudia ovplyvňujú životy ľudí !
prečítal som si, čo hovorí Kuleba,
ale akosi neviem nájsť aj vyjadrenia Lavrova,
žeby to náš objektívny mejsntrím, ako už tradične, zabudol uviesť ??
Odporúčame