a súčasný neonacistický režim na Ukruine, ktorý sa dostal k moci krvavým pučom, ten genocídu na vlastných občanoch nepácha ??
a súčasný neonacistický režim na Ukruine, ktorý sa dostal k moci krvavým pučom, ten genocídu na vlastných občanoch nepácha ??
+++++++++++++++ !!!!
++++++
buhahaha, YES !!!
a spomeň ešte aj počty detí, žien, starých ľudí, ktorí zomreli za posledných osem rokov na Donbase !
a ktoré má na svedomí súčasná ukrajinská vládna chunta spolu s neonacistickými bataliónmi Pravý sektor a Azov !!
nie mi je jasné, prečo by iné štáty, napríklad Slovensko, mali zodpovedať za nezodpovedné konanie politikov iného štátu a keď je zle, aby prišli ratovať,
slovenskí vojaci už dvakrát v dvoch svetových vojnách proti Rusom išli bojovať, hádam tretí krát už budeme mať rozum ...
Biden Zelenskému jasne povedal, že oni tam bojovať nepôjdu, oni len urobia biznis a dodajú zbrane, aby sa mohli nahuckaní psi kvalitnejšie zabíjať .....
nie je,
spomínaš si, ako od decembra Rusko opakovane žiadalo amíkov a NATO o zmluvu, ktorá by garantovala Rusku bezpečnosť spočívajúca v nerozširovaní NATO k ich hraniciam ?
vyžiadali si aj rokovania, prebehli v Ženeve a amíkmi to ani nehlo,
to amíci a NATO ukázali Rusom prostredník !
načo ešte ali Rusi čakať ?
som smutný a nešťastný z vývoja, som tvrdý odporca násilia, vojen, krvavých prevratov,
ale som presvedčený, že príčina súčasného vývoja je na inej strane ako na tej ruskej ....
Lubo, neblázni, už dnes tam majú kopec inštruktorov, roky rokúce tam futrujú zbrane aj cez Slovensko,
počas roka tam majú naplánovaných zo 19 NATO cvičení,
prijatie Ukruiny do NATO - iba otázka krátkeho času !
Rusi museli zasiahnuť, ak nechcú mať v predizbe americké rakety !
a o 8 ročnej genocíde obyvateľov na Donbase, o fakľových pochodoch neonacistov Azov, Pravý sektor na Ukruine pri blahosklonnom prizeraní ich vlády, EÚ a amíkov ani nehovoriac !!
aspoň nebudú mať americké rakety na 6-8 min. od Moskvy !
ak máš čím rozmýšľať, tak prosím povedz, v čom nemal jakobián pravdu !
ktože to na Slovensko uteká ?
budú na Slovensko utekať, tak ako v 2. svetovej, Banderovské bandy a kolaboranti s fašistickým režimom ???
oni už 8 rokov likvidovali svojich vlastných občanov, len kvôli tomu, že nesúhlasili s krvavým pučom a neonacistickou vládou zrodenou na Majdane !
máš pravdu, ukrajinských pohrobkov Banderu a Hitlera treba likvidovať už v zárodku !
spamätaj sa, v mene 15 000 obetí a civilistov krvavého puču na Ukruine !!!
amíci chceli prijať Ukruinu do NATO, a to sa mali Rusi donekonečna iba prizerať ako im amíci priťahujú slučku okolo krku ????
nebyť amíkov a Majdanu, na Ukruine by vojna nebola !
hej, mimovládkári a slniečkári, napojení na zahraničný finančný cecok, budú vyplakávať, to hej ...
mali vyplakávať vtedy, keď neonacistické batalióny Pravý sektor a Azov spolu s hrdinskou ukrajinskou armádou 8 rokov zabíjali na Donbase !!
vtedy mali trvať na rokovaniach, dodržaní Minských dohôd, ukončení zabíjania a odzbrojení neonacistov !!!
hej. lenže amíci majú s Ukruinou úplne iné plány,
a od ukruinských hraníc je Moskva na dostrel raketami stredného doletu za 6-8 min ......
z Ukruiny utekajú kolaboranti s tamojším fašistickým režimom !
niečo podobné, ako v Afganistane !!
dúfam, že naši "experti" pre Ukruinu - MikLož a Dzuri už pochodujú po zuby ozbrojení smerom na východný front !!
Odporúčame