Fico patrí za mreže a nie do diskusií!!!
Fico patrí za mreže a nie do diskusií!!!
Aj by si spravili keby neboli po uši posr-tí z USA, našťastie!
Dúfam, že tie komustické stroje ešte dobre poslúžia v boji s imperialistickým-fašistickým Ruskom!
A čínski vojačikovia môžu opäť cvičiť, aby si súdruhovia-miliardári z ústredného výboru, trochu schladili žlč.
Vygrc voličstva, dvaja "krstní otcovia" ako ústavní činitelia (jeden "zatiaľ" bývalý)
Putin je fašistický vojnový zločinec!!!
Národ, ktorý ani v športe nevie bojovať férovo, jeden dopingový škandál za druhým a fašistickou demagógiou zmagorený športovci.
Za krvavé ruské peniaze napíšu akúkoľvel správu, veď žijú lern z darov a úplatkov!
Keby si sa naučil v škole čítať s porozumením, tak tu nevypisuješ kraviny. Tieto húfnice si Ukrajinci kúpili, čiže prispeli aj na tvoj dôchodok!
Mňa ale zaráža, že z toho množstva rusofilov žijúcich u nás, do Ruska neodchádza nik. Asi to bude len platonická láska s vlhkými snami.
Generálny prokurátor v tomto banáínistate slúži najmä na zabezpečenie beztrestnosti pre zločincov z radov politikov a olidarchov. Tí ostatní sú si pred súdom rovní...
Už potopením ruského krížnika Moskva Ukrajinci ukázali, že aj sami dokážu vyrobiť presné a učinné raketové zbrane.
Pre všetkých rosofilov a tĺkov bude naďalej príčina výbuchu odhodený špak ruského vojaka:)
Vojnové zločiny, vraždenie detí, žien a starcov v susednom slovanskom štátu, sú podľa teba asi tie správne hodnoty, keď tu "bojuješ" za kremeľských fašistov.
Kremeľkí fašisti štekajú...
V USA zatvárajú kriminálnikov, v Rusku najmä politických odporcov.
V tvojom kleptokratickom Rusku oponentov vraždia v lepšom prípade rovno zatvárajú.
Okupantské svine treba zahnať domov aj z Krymu!!!
Odporúčame