Za chvíľu si Ukrajina okupované regióny vezme späť a kolaborantov pozatvára.
Za chvíľu si Ukrajina okupované regióny vezme späť a kolaborantov pozatvára.
Začali vojnu proti USA zákerným útokom na Perl Harbr a boli odhodlaní bojovať do posledného vojaka. Civilných obetí mi je ľúto, ale zvrhnutie bômb prtavdepodobne zachránilo omnoho viac životov.
Čínskych súdruhov držia na uzde USA, inak už zabíjajú deti a ženy na Taiwane, ako Rusi na Ukajine! Preto tá nenávisť voči demokraciám.
Si mimo, lebo Rusi neplatia za tranzit ropy cez Ukrajinu, tak ju Ukrajinci stopli.
Kolaborantov a kremeľských fašistov nečaká nič dobré.
Zastavili ju skutočne Ukrajinci, ale preto, že Rusi nezaplatili tranzitné poplatky!!!
Každá krajina v blízkosti Ruska, ktorá je od neho slabšia aspoň 10x a nie je úslužným vazalom, je potencionálne ohrozená.
A z čoho, z toho Ruska, ktoré nedokáže poraziť ani 10x slabšiu Ukrajinu?
Mentálne sú v tom stredoveku permanentne.
Poliaci na rozdiel od slovače začali diverzifikovať energie z Ruska už takmer pred desaťročím. Teraz sa naše vazalstvo na ruské energie (nielen) prejaví v plnej nahote, Poliaci sa nám môžu smiať, akí sme boli naivní!
Odporúčame