A čo robili lekári v Ružomberku 12 hodín na operačke?...
A čo tak záznam z kamier na chodbu,kde bola Lučanského cela,v deň jeho zranenia?...Tipnem si:Práve vtedy boli pokazené!
"Mafiánsky poskok" dostal do basy najväčších mafiánov,ty teliatko...
A ty,koaličný baran,načo tu kvičíš?...Do pol roka po tej tvojej koalícii ani pes neštekne,to si buď istý.Vražda sa neodpúšťa!
Vieš,že si presne opísal?...Človek by to na teba nepovedal.
Po celom Slovensku pribúdajú sviečky na pamiatku generála Lučanského.
Lučanského vraždy sa chopili Smer i Hlas.
Masy ľudí si jeho pamiatku uctia dôstojne a to ti vadí?
Je zvláštne,že ani jeden podporovateľ vládnej moci nevidí,že ide o vraždu...Slepota?
Ty si buď nadrogovaný,alebo blázon!
Budaj pre webnoviny:"Opozícia v strachu pred zatýkaním využila pri organizovaní protestov dezorientáciu a frustráciu ľudí"...Omyl Janko,v strachu pred zabíjaním!!!
Len vyčkaj času,ako hus klasu.
Si ty vôbec človek?
Odporúčame