Na idiota je zbytočné reagovať.
Slušáci,kde ste v r.i.t.i?
Náš Nero by mohol ešte podpáliť parlament a zvaliť to na opozíciu.
Práve nahlas to treba hovoriť...
Prišli,zahlasovali,nakazili a odišli...
Ako opozícia kupčí?...Že sa nezúčastní na trhaní ústavy?
doplnok-je to škoda,pretože Petra by dnes vyhrala.
Nové pravidlo znie:V slalome musia byť odjazdené obe kolá a to v jeden deň ...Kedysi stačilo jedno,ak druhé pre poveternostné podmienky zrušili...
Videl si ten vietor,ako si robil s tými stanmi čo chcel?...Baby by lietali z dráhy ako hrušky...Takže žiadna predpojatosť.
"Vyhláška je vyhláška"...Vraj platí,aj keď je j.e.b.n.u.t.á...Tak mi povedal predavač.
To znamená,že ho chcú vymeniť dokonca vlastní!
Odporúčame