Dnes nebol ani na krízovom štábe.
Dnes nebol ani na krízovom štábe.
Jasné,veď je to najlepší advokát na svete,priam vo vesmíre.
Žeby objednávateľa vraždy len tak pustili?
Igor sa zvezie spolu s ním,takže sa neteš...A štát si vydýchne.
Konečne sa naňho odvážili...
Keď som Kollárovho obhajcu Kajniaka počúval,tak som sa nezdržal smiechu.
On je taký.
Heger odmieta?...Nie,my odmietame tohoto insitného ekonóma!
Paulínka už zariaďuje bývanie na Bali.
Terajšie vládnuce špiny ti zrejme nevadia...
Je najvyšší čas,aby páni v bielych plášťoch navštívili tohto idiota,navliekli mu zvieraciu kazajku a odviedli ho navždy preč!...Už včera bolo neskoro.
Matovič nie je pán,ale psychicky narušený človek.
A začalo Matelkovo divadlo....
Odporúčame