Vyhrá biblický súboj so SVOJOU chorobou?
Vyhrá biblický súboj so SVOJOU chorobou?
A z atómovej bomby je zrazu prskavka.
Celoplošne ho treba poslať do...
V minulosti,keď chceli,aby ľudia zostali doma,pustili Angeliku.
Fiona z paláca je neskutočne zbabelá...Ako hlava štátu mohla idiota z Trnavy zastaviť a nespravila to!
Pekne je táto vláda d.o.s.r.a.t.á z ulice....
Ľudia,ktorým odkladajú operácie,trpia v bolestiach...Táto sadistická vláda nech ide dočerta!!!
Česká cesta,nie Slovenská!...Páni novínári,už sa toľko nepchajte nášmu bláznovi do...
Škóti boli lepší a nebyť Rodáka....
Až na to,že Rakúsko bude testovať kvalitnými testami a nie trápnymi s.r.a.č.k.a.m.i,vylovenými z Dunaja.
Na psychiatrii majú počítač,dokonca internet?
Sulík má riešenie...Netestovať! A čísla pôjdu dole.
Kĺzavý median ide hore pri normálnych testoch a nie pri tých kravinách,čo plošne strkali do nosa!
Plošné testovanie nezlomilo nič...Podstatné sú stále vysoké percentá pozitívnych testovaných PCR testami.
Za ten úder by sa nehanbil ani Tyson.
V minulom zápase bol zase najlepší...
Odporúčame