Dnes má službu Teplý SSlovák...
Psychicky narušený človek kontra sociálny netvor...Na toto sa máme pozerať?
Sulík to neberie osobne!...Bože,to je handra!!!
JednoSMERná NAKA...Kiska-pozemková mafia-nič?...Sulík-OLO,pozemky v BA-nič?...Kollár-poskok mafie,pašovanie heroínu-nič?...atď...
"Žijem cudzí život"...Nepripomína to pacienta v blázinci,ktorý je presvedčený,že je Napoleon?...Tiež žije cudzí život,len s tým,že neriadi krajinu.
Stanko,nikto tu nešteká...mužíkov a súmračníkov si nechaj,ale ak sa ukáže,že Lučanský bol vážne zranený inou osobou,tak potom uvidíš tie vetry.
Vyzerá to tak,že Matovič je najväčší klamár,akého sme tu kedy mali.
Vážne zranenia nie sú bežnou vecou...
D.o.d.r.b.a.n.á Veľká noc,Dušičky a teraz aj Vianoce?...
Matovič dávno patrí do basy!
Tebe tá MAFIA už udiera na mozog...Len táto vládnuca MAFIA ťa vôbec nezaujíma.
A zase Lipšic!...Ten človek je naklonovaný?
To je tak,goriliakovi zveria ministerstvo,ktorému nerozumie.
Nech si blázon robí pokusy na svojich deťoch!
Pupuššško,debata je o chorom Matovičovi,nie o Smere.
Odporúčame