Ty musíš byť pekne nafetovaný,čo?
Ty musíš byť pekne nafetovaný,čo?
To by malo stačiť,aby zmizol z verejného života úplne.
Presne tak.Máme vykradnuté lesy a tu je výsledok.Naši starí otcovia vedeli kde sadiť stromy a starať sa o ne.Táto šialená doba,kde sú na prvom mieste peniaze,je otrasná!!!
Pán Minďas v podstate odobril svoju vlastnú prácu...Dojemné.
Zato,že sa stretli 1-2 krát,pán rektor si slušne prilepšil...V tejto dobe sú peniaze nad morálkou,zákon ani nespomínam.
Zásady sem,zásady tam,knieža Igor v plnej kráse.
Ospravedlniť?...Nie,brať sa z parlamentu kade ľahšie.
Nie majú byť,ale sú!...Bože,títo po.ratí novinári.
Určite to druhé...Tieto vymlátené mozgy ledva zosmolia vetu.
Skvelý futbalista.Taký sa u nás dlho nenarodí...
Kiska mal pravdu,že sme mafiánsky štát...Už 100 dní.
Odporúčame