Ľudia už nechcú pozerať slniečkárov.
Ľudia už nechcú pozerať slniečkárov.
Ak niečo Pellegrini ukradol,tak evidentne tvoj mozog.
coach1.2,ty si tu ako kôl v plote...Najlepšie by bolo,keby si vypadol a nesmradil tu.
Záujem štátu slabne,tak má znieť nadpis.
Vraj máme byť ostražití...Áno,sme ostražití,lebo Matovič naďalej straší na každom rohu.
Za Kuželu sa postavili lekári,čo znamená,že NÚDCH skolabuje...Toto sme chceli?!
Pelle šliapol do h.o.v.n.a a teraz sa z neho snaží vyliezť...Bola to od neho chyba a čudujem sa,že ju vôbec spravil.
Ale jej manžel si zase príde na svoje.
Ty si taký naivný,alebo to len hráš?
O predsedovi rozhodne snem a nie výzvy...
Odporúčame