Kto bude predseda,rozhodne snem...Ak Pellegrini neuspeje,nech si založí vlastnú stranu,ale vyzývať predsedu pred snemom na odchod,je politická chyba.
Kto bude predseda,rozhodne snem...Ak Pellegrini neuspeje,nech si založí vlastnú stranu,ale vyzývať predsedu pred snemom na odchod,je politická chyba.
Hľadaj svine v terajšej vláde,je ich tam dosť.
Čo Fico ukradol?...Napíš konkrétne,alebo podaj žalobu...Opakovanie Matovičových fantazmagórií je irelevantné.
Učitelia učia cez internet,čo je oveľa náročnejšie,ako sedieť za katedrou...Dokedy budú darebáci vypisovať kraviny?
Nech zoberú aj kurtizanu...Trio Idiots v Česku,to tam dávno nemali.
Od čechov je to zámer...Na našich srandistoch si zgustnú.
Jediný,kto tu kvíka,si ty...Keby vládu tvorili osadníci zo Žehry,aj tú by si velebil,čo?
Jeden lepší ako druhý a obaja n.a.h.o.v.n.o.
Dôchodkový a daňový systém riešia ministerstvá a nie nejaká komisia...Takže z toho vyplýva,že ministri so svojimi poskokmi sú úplne neschopní...To nie sú somariny,ale tragická skutočnosť...
Fajn,krátke a dobré...
Aj ja jeden:Colníci zadržali 100 tisíc rúšok,ktoré boli zahrabané v kokaíne.
Lipšic je jediný a najlepší právnik na celom svete...Aj marťania ho rešpektujú,len si musia dávať pozor na precdhode.
Odporúčame