Myslíš toho vyplašeného ministra?
Myslíš toho vyplašeného ministra?
Slniečkári sa tu zase odbavujú?...
Čím sa previnil?...Že bol nominant Smeru?...Táto hrôzovláda nemala nikdy vzniknúť!
Notorik pije dennodenne a pokiaľ sledujem Ficove tlačovky po voľbách,tak vystupuje jasne a hlavne triezvo...Od notorika má poriadne ďaleko...Keby do teba v jednom kuse kopali,tiež by si si kedy tedy drbol.
Toto je už krágľovanie hlava-nehlava...Ten Cmorej môže pánovi Říhovi akurát zaväzovať topánky!
Každý,kto mal niečo s Kočnerom,by sa mal vzdať funkcie...Ostali by potom vôbec nejakí politici?
qperx je nový fanatický obdivovateľ blázna z Trnavy...Netreba ho brať vážne.
Film "Nákaza" z roku 2012 je presne o tejto pandémii,dokonca sa tam takisto rieši Remdesivir ako liek.
Tebe nevadí,že VšZP darovali tej "zlej" Pente,ktorú Matovič tesne pred voľbami okydával na Cypre?...Zrejme nie,veď stádo idiotov sa nám voľbami utešene rozrástlo.
Nemal byť za čo..."Lebo Fico" je na basu dosť málo.
Aj ja som bol zhrozený...
Odporúčame