Zmätok za zmätkom sa valí...
Jasné,treba nasadiť svojich audítorov...Zlatá Idka šliape na plné obrátky!
Ty vôbec nevidíš,čo sa tu deje?...Pomaly tu začína vládnuť Penta.
Tu sa hrá jedno tragické divadlo,režírované oplotenou ambasádou...Chúďa národ.
Kočner "podnikal" aj za Dzurindu,aj za Radičovej,ale ty vidíš všade len Smer...Daj si lieky a neotravuj.
Matovič,Sulík,Kollár tiež komunikovali s Kočnerom a to sopliakovi Šeligovi nevadí?
Mafia nastúpila teraz a to poriadna!
Vytrvalosť idiota "neprišlo" je obdivuhodná.
Vyzerá to tak,že táto vládnuca chunta na čele s prezidenkou a s požehnaním oplotenej ambasády prevrátia Slovensko hore nohami...
S rúškami v horúčavách si tie deti neviem predstaviť...To sa tam majú zadusiť?
Takže už aj Mosad sa nám serie do politiky.
quadra nikoho nezabil a preto je viac ako nula Lipšic!
Konzílium bez Krčméryho a Smatanu je h.o.v.n.o a nie partia odborníkov.
Odmietol držať hubu,keďže už nemohol počúvať to trepanie amatérov na čele s idiotom...
Odporúčame