Dojemný je Borisko,ako sa odbavuje a ide sa utlieskať,keď vidí svojho pomäteného vodcu.
Dojemný je Borisko,ako sa odbavuje a ide sa utlieskať,keď vidí svojho pomäteného vodcu.
Vidím to na ekonomickú vojnu,nič viac...
Nie všetci v koalícii sú blázni,tak nech konajú,kým nie je neskoro.
Dôveruj,len potom keď padne,tak sa tu potom nevykrúcaj,že si naletel...
Policajt spravil chybu,lebo nebol poučený:Keď do teba hádže cigánča kamene,máš mu dať čokoládu...
Ten policajt sa obetoval aby mohol byť Lučanský odvolaný...Aj tak sa dá.
Náš makak na čele štátu je imúnny voči všetkým vírusom.
Ty len pekne seď doma,aby si nechytil koronu.
Naď je ešte väčší blb ako som si myslel.
Tiež ma to zaujíma,nakoľko neverím,že je za vraždou Kočner...To bude väčšie zviera.
Čo tak vybehnúť na námestie a žiadať Vaského prepustenie?
Asi odvolajú celé Slovensko a zostane len vláda a 95 poslancov
Odporúčame