Igorko,vlastizrada nie je politický proces!
Darmo sa tá banda okolo Matoviča vyškiera,Naďove aktivity zaváňajú veľkým prúserom.
Vrah Lipšic je jediný obhajca na Slovensku?
To ich bude dirigovať z Leopoldova?
Blíži sa koniec opozičných gaunerov a nie Fica.
Prečo nešťastní?...Chorváti boli o triedu lepší.
Opäť lekcia z moderného futbalu a nebyť Dúbravku,svietil by na našom konte minimálne poltucet.Na ME nemáme čo robiť.
Hádam 17-ročný chlapec a nie muž.
Všade na svete to politici robia...
Ešte ju dajte do Farmy a uvidíte tú sledovanosť...
Teraz si podá opozíciu a skóre sa vyrovná.
Ten príspevok je absolútne pravdivý,či sa ti to páči,alebo nie.
Preto sa mu to prepieklo.
A potom sa zistilo,že išlo o povojnové účtovníctvo...
Týždeň bol s pár študentami u istého pána v New Yorku.
Odporúčame