Ty budeš toho gaunera obdivovať aj keby ti mater zabil.
Ty budeš toho gaunera obdivovať aj keby ti mater zabil.
Zistené informácie o Čaputovej sú nesmierne závažné!
To auto,ktoré išlo za ním a z ktorého je to snímané,to bola aká značka,keďže išlo rovnako rýchlo?...Policajti také rýchle autá nemajú.
A čo také?...Nože daj.
Ja ti pošlem 300 esemesiek,nikdy v živote sme sa nevideli,nepoznáme sa a Tódová ťa okamžite odsúdi..
Pri dnešnej technike to je hračka a nezabúdaj,že Kočnerov telefón mal siskár Tóth 3 mesiace.
Každý podvrh sa dá rozchodiť,len to dlhšie trvá...Tú väzbu si šetri pre niekoho iného.
Hlina nevie ani desatoro a pasuje sa za kresťana?
Presporský,to čo teraz vyvádza opozícia,to nie je normálne...Ešte raz si prečítaj Represku a trochu pouvažuj,kým vypustíš síru...
Kočner sa osobne stretával s predstaviteľmi opozičných strán,ale miestni idioti to samozrejme váľajú na koalíciu...
Mala,alebo ovplyvňovala?...To je veľký rozdiel...Tie esemesky posielal vybraným ľuďom siskár Tóth,keďže mal k dispozícii Kočnerov telefón?...Mne.keď niekto pošle 200 esemesiek a je na ne neodpovedám,Threema to vyhodnotí ako komunikáciu?
Ten Baránek sa na tej fotke tvári ako pán zemegule.
Keď niekto povie pravdu,tak je chorý?...Pánko je nafetovaný?
Tvojej poslednej vety sa už chytajú jeho fanúšikovia,tí naletia na všetko.
Nie ohováranie,ale poukazovanie na trestnú činnosť.
Odporúčame