Penta zarába miliardy za každej vlády čo to bola...Asi si si nevšimol.
Penta zarába miliardy za každej vlády čo to bola...Asi si si nevšimol.
Ak má Kiskova strana 9%,tak moja stará mama je jadrová fyzička...
Sedem h.o.v.i.e.n proti Smeru...
Kto ešte nekomunikoval s Kočnerom,nech sa hlási u súdruha Žinčicu.
Pri súčasnej technike sa dá vyrobiť esemesiek do aleluja.
Kto ešte nekomunikoval s Kočnerom,nech sa hlási u súdruha Žinčicu.
Znamená to teda,že Haščák je závadová osoba?
Gauner Matovič každý deň niekoho vyzýva.
Len sa čudujem,že mu nikto netresol po papuli.
Kotleba je asi taký pedofil,ako moja stará mamka jadrová fyzička...
Vyzerá to tak,že Haščák je najväčšia ryba a na tú si akosi netrúfajú...Dočerta prečo???
Hostia boli o triedu lepší.
Áno,daňovým únikom sa dá zarobiť...Má šťastie,že to bolo premlčané.
Škoda,mohol by si vidieť dokonalý herecký výkon.
Nepotrebuje,aby po ňom štekali nasadené štence.
Milionár zo šklbania ľudí a prezident zvolený podvodom.
Odporúčame