Každý poslanec si občas vypije,ale ty vidíš len Fica,však?
Každý poslanec si občas vypije,ale ty vidíš len Fica,však?
Jeho hlas s líderstvom nemá nič...Pellegrinimu teraz ide karta a preto je líder on.
Ty máš tú nahrávku doma?...Kaplanko,si blázon na úrovni Matoviča.
Goriliačik Miuko si ani veľmi neužije pohodlie v PS/Spolu...
Lučanský by mal mafiána Matoviča poriadne preklepať...Dôverná debatka s Kočnerom,daňový únik,síce premlčaný a nakoniec obviňovanie hlava nehlava bez dôkazov,to už bohato stačí na izoláciu v primeranom zariadení...Basa,alebo psychiatria....Má na výber.
Asad použije chemické zbrane,keď vyhráva vojnu?...Toto napadne len američanov,keď odchádzajú zo Sýrie s dlhým nosom.
Videl si ho opitého,alebo ti stačia kraviny,ktoré vypúšťa šialená opozícia?
A teraz to príde-Zuzanka sa stretne aj s rapavým Georgom.
Matovič má trvalý pobyt v TA3?
Podľa výrazu jej očí pochybujem o jej duševnom zdraví...
Kiskove percentá,to je akože sranda?
Presne tak,ale aj tak je na vine Fico,lebo to je teraz v móde...
Existuje vôbec oblasť,ktorú tento génius v sukni neovláda?
Pribudol nám nový opozičný šialenec Spodke63...To sa nedá čítať.
Odporúčame