Chorváti mali na každom poste lepšieho hráča a nakoniec 0:4 je ešte lichotivý výsledok.
Chorváti mali na každom poste lepšieho hráča a nakoniec 0:4 je ešte lichotivý výsledok.
Páni debilkovia z opozície...Ak už chcete niekoho odvolávať,tak aspoň príďte...To si naozaj myslíte,že dotyčný sa odvolá sám?
Myslel vodné delo...
Z peknej baby bude pomaly terminátor...
Naopak,Kotlebovcom budú preferencie stúpať...Hádam jediní z celého politického spektra sa nekamarátili s Kočnerom.
Kto sú tí agresívni fašisti?..LSNS to určite nie sú.
Tóth mal Kočnerov mobil 3 mesiace!...Mohol z neho bez odpovede poslať tisíce esemesiek hocikomu,trebárs aj Putinovi,či Trumpovi...Toto opozičné šialenstvo je tak priehľadné,až to bolí...
Spojenie dobrých síl-kriminálnik vymenovaný na miesto veľvyslanca...Výsmech.
Som zvedavý,koľko dostanú profíci za precízne riadený odpal dvojičiek...
Balkanika Bratislava a nie Slovan!
Odporúčame