Ty sa radšej zameraj na pozemkového mafiána,ktorý sa hrá na prezidenta.
Ty sa radšej zameraj na pozemkového mafiána,ktorý sa hrá na prezidenta.
V novinách sa pomaly dá aj dočítať,že Fico zapríčinil aj zatmenie slnka...Nemáme novinárov,len platených rozoštvávačov...Boris Latta je posledný mohykán normálnej a hlavne pravdivej novinárčiny.
Vyrobiť nahrávky vedia,viď telefonát Harabin-Sadiki...Až na to,že ten albánec mal slovenčinu,za ktorú by sa nehanbil ani V.Záborský...
Presne tak...Ešte si aj obtiera hubu o Lučanského,ktorý poslal najväčších mafiánov do basy...Žalostná opozícia,žalostní prispievatelia.
Nie,len jej píšem,že nielen súmračníci,ale aj iní,či už mečiarovci,alebo aj za vlád Dzurindu...Mafiu tu nemáme len počas Smeru,ale dlhé roky..
Tiskarienka,mafiáni tu všetko ovládajú 30 rokov...Pozri sa aj na iné ulice,nielen na Súmračnú...Takže potom,moja zlatá,medzi dementov sa môžeš pokojne zaradiť aj ty.
Vieme,že ju ľúbiš a že jej odpustíš aj evidentnú hlúposť...Jednoducho ju mohli progresívne hlavy lepšie pripraviť aspoň trochu jej vysvetliť zahraničnú politiku,ku ktorej sa bude musieť v budúcnosti,ako hlava štátu,vyjadrovať.Tu už nejde len o nejakú skládku,tu už ide o reprezentáciu štátu.
Inak,ak sa dokáže,že v niektorých okrskoch bolo vhodených obálok omnoho viac ako je počet právoplatných voličov,tak to bude prúser ako Brno a inaugurácia možno ani nebude.
Asi u teba v špajzi,alebo pod posteľou.
Fico reguluje aj zatmenie slnka, však?
Kapitalizmus v plnej kráse.
Kočner má na celú politickú špičku niečo...Chystá sa obrovská lavína obvinení,len či máme toľko vyšetrovateľov.
V záverečnom kopci mal Sagan problémy a bolo jasné,že sily na útok v závere mať nebude...Tieto preteky som pozeral veľmi pozorne a je evidentné,že nie je v starej forme,to je všetko...
Jednému neprišlo,druhý sa tu odbavuje nickom a ďalší sa priznáva,že je blb.
Pár slniečkárskych blbov tu riadne smradí...
Odporúčame