Opozícia už pomaly začne odvolávať aj samu seba...Deštrukcia,jediná agenda...
Opozícia už pomaly začne odvolávať aj samu seba...Deštrukcia,jediná agenda...
Áno,začala vybľakovaním na námestiach,dehonestovaním a dokonca vyhrážaním sa zabíjaním oponentov...Ďakujem,nemusím.
Neskutočná zloba je v očiach tohto gaunera.
Aj proti Temelínu hulákali a Česi ich poslali dočerta.
Blud je sám Matovič...
Z 18-ich vymenoval len troch,i keď mal vymenovať deviatich...Nemáš pamäť?
Lebo sú zvedaví na to pezinské žieňa...
Toľko nešťastia v tej tvári...Toto bude hlava štátu?...Ale je to celkom dobrá herečka.
Len sme z nej zhrození a to nás štve.
Ale treba uznať,že dobrú herečku si vybrali...Ten ubolený výraz a dojemná "skromnosť",no čo viac slovač potrebuje?
Oberanie ľudí o pozemky,daňové podvody a klamanie ti nevadí?
Keď som sa dozvedel,že sčítavať bude Eset,bolo mi jasné,že aj keby kandidoval sám Ježiš,aj tak by nemal šancu.
A viete,že Ivanko sa stane šéfom Penty?
Týmto nemá právo vyberať ústavných sudcov,nakoľko nie je nestranný,vlastne nikdy ani nebol.
Odporúčame