Alebo náhle zbohatol...
Alebo náhle zbohatol...
Ktovie,či ešte žije.
Máš veľkú plusku +
A holubičí národ opäť naletel,ako pri Kiskovi...
Najväčšiu kravinu v živote spravil Fico,keď kandidoval na prezidenta...Keby do toho nešiel,prezidentom by bol Procházka a od Kisku by sme mali navždy pokoj.
Shaviv už vyrobil onakvejších prezidentov.
Pred rokmi v Martine manžel zabil pred deťmi manželku,jej vnútornosti vešal v kuchyni na šnúru a deti sa na to museli pozerať/dostal tr.smrti/...To sa nestalo v Rusku,pán autor,ale na Slovensku.
Prečo my platíme americkú bojovú letku?!
Na kieho dali do znaku hokejky?
24% slovákov zvolilo Čaputovú a Amerika jasá...Dobro došli.
Ako ju môže niekto porovnávať s Macronom?...Tam je prezidentský systém a my máme parlamentný systém.
Zelenskyj ti nič nehovorí?...Prvé kolo vyhral suverénne.
Teším sa na zajtrajšiu tlačovku ing.Železníka.
Odporúčame