Ten s tým dlhým nickom nebral lieky?
Čo je zákerné na tom,čo povedal van Aert?...Tie preteky som pozeral a Sagan sa len viezol v strede skupiny.
Tvojmu blogu niet čo vytknúť...Ten nadpis som nahlas vyslovil hneď po voľbách.
Keď ich zrušia,okamžite založia novú stranu a potom nech sa páni politici nečudujú,keď ich Kotlebovci vo voľbách prevalcujú.
Bude pokračovať v Kažimírovej línii,takže sa tu zbytočne nevzrušujte.
O novom ministrovi nerozhodol Pelegrini...
Opozícia sa bije o kriminálnika...Dobré...
Besný desbesu tu besnie za Kisku,aj keď ho nikto nečíta.
Nie som presvedčený,že táto politická a ľudská nula si zaslúži takúto bohatú diskusiu.
Aj to bude,len trpezlivosť.
Práve som sa dozvedel,že Trnavu oslobodili Američania s Angličanmi!!!...To v tom meste niekomu úplne preskočilo?...Takže Igorko nie je jediný postihnutý.
A holubičí národ opäť raz naletel...Nule dal prednosť pred profesionálom...Prvá signálna a hotovo.
Budú to MS bez najlepších hokejistov sveta,takže či tam bude jeden Tatar,to je úplne jedno.
Čakal som,kedy niekto začne oslavovať Čaputku a stalo sa...To jej volebný štáb v Starej tržnici zostal od volieb?
Seriózny človek?...Ty budeš komik roka...
Odporúčame