To má Rusko prevziať zodpovednosť za Ukrajinu?...Chlapec sa asi zbláznil.
To má Rusko prevziať zodpovednosť za Ukrajinu?...Chlapec sa asi zbláznil.
To sa koalícia až tak bojí bezpohlavnej opozície a zmagorených pouličných krikľúňov?...Gašpar naspäť!!!
Prečo tragédia?...Gašpar bol doteraz najlepší prezident a bolo veľkou chybou odvolať ho.
Nebyť mäsiara Ramosa,hviezdou by bol Salah..
Do zranenia Salaha bol Liverpool lepší a jeho odchodom finále pre mňa skončilo...
On ju dokonca pretiahol a bola spokojná...Vytiahne to o takých 20-30 rokov.
Chlapi,prestaňme žien dotýkať,prestaňme si ich všímať a uvidíme,ako na to zareagujú...Začnú nás naháňať,aby sme sa ich aspoň trochu dotkli a pohladkali.
Nedávno dokázaný doping a veselo preteká ďalej...Hanba športu.
Bravó Boris...Si hádam posledný normálny novinár v tejto krajine.
To aj mali kam dať to finále...
Prečo nie je severná tribúna spojená s hlavnou ako južná?
V debatách sa vždy nájdu idioti,ktorých každý ignoruje.
Odporúčame