Tomu hlavou neprejde nič.
Tomu hlavou neprejde nič.
Hanbu neurobil?...Robil ju kade chodil.
Len zabudla,že vojačkovia NATO sa pri prvej ruskej rakete poserkajú,ako to bolo pri prelete ruskej stíhačky nad ich loďou v Čiernom mori.
Majú zaplombovaných 28 bohatých vrtov,takže si musíš ešte 100 rokov počkať.
Ander ani netuší čo je Nord Stream 2...
USA do Nord Streamu2 nič nie je...Ten svoj bridlicový plyn nech si nechajú láskavo pre seba.
Áno,každý týždeň z Matovičovej hlavy a hlavne bez dôkazov...To nie sú kauzy,ale páchanie tr. činu krivého obvinenia.
Fico by mal z toho trt,kým Ander veľa...A tých 80% si kde zobral?..Protestovalo zhruba 1,5% voličov.
Do tej stoky chodí denne polovica Slovenska za robotou...Tebe sa to netýka,pokojne si poprdkávaj tam na záhumní.
Súkromná vec to nie je,keďže Gregorová je verejná osoba.
Syn nemá právo hanbiť sa za svoju matku po toľkých trápnych eskapádach?...Jeho otec,skvelý chlap,sa v hrobe obracia.
Dosiahli na čo mali,i keď tých 9 sekúnd mrzí...Skončili by o miesto lepšie.
Čo tu riešite Kisku...Je to len Bútorov hovorca,nič viac.
Čechov a Švédov sme mali na lopate,ale to ti asi ušlo.
Do tej púšte by si mal ísť ty a nesmradiť na internete.
Odporúčame