Baby sa ani neohriali...
Pán Kiska,tu nejde o Ficovu prehru,ale o vaše podvody!!!
Podvod s pozemkami.....dokázané
Daňový únik....................dokázaný
Zbytočne si tu nasadený....Apropó,ten Sadiki mal v tom "telefónnom rozhovore" takú čistú slovenčinu,že by sa za ňu nehanbil ani Viliam Záborský,ty srandista...
Dača je stále kočka,sťa by zázrak prírody.
Tie peniaze na charitu môžu dávať aj mimo plesu,takto len dráždia ľudí.
Ako u nás,všetci proti jednému...
Sama Nasťa štafetu nespraví...
Na Detvu bol kurz 16,takže je to jasné.
Hlavne,keď sa na sumite traja prezidenti pozerali na Andera ako na idiota.
Takí velikáni,ako Machata,Filčík,Romančík,Dočolomanský,dokonca ani geniálny Króner si priamy prenos nezaslúžili?
Za neplatenie je 85%?...Veď to je jasné,slováci by najradšej neplatili za všetko.
Peťa,nečítaj výplody našich novinárov,tí už zdeptali nejedného športovca.
To zas bolo u nás rečí,že je to nesystémové a populistické...
Ty si vlastne génius...Po piatich minútach vieš ohodnotiť dielo...Pokojne sa vyhni,600 tisíc to bude z radosťou pozerať.
Odporúčame