To fakt je Danko L. taký blbý, veď "Gorila" jej spisy sa objavujú už od r. 2006 v trošku pozmenenej podobe.
Nie, on nie je blbý - ale keď veľa ľudí tu BERIE SPIS GORILA VÁŽNE (podotýkam ide o "PREDVOLEBNÝ spis"), tak to robí zámerne.
A ľudia nesledujú nič - KEĎ TVRDIA, že spis Gorila "ICH DOSTALA".
Stačí sa pozrieť ako dopadla "Gorila" z r. 2006 - klebety, ktoré Malchárek, ani Džupa, ani Kolesár, ani Rusko nepotvrdil - nemožno im nič dokázať.
Na inom mieste síce povedali, že "niečo podobné" existovalo, ale inak sú to klebety.
A keďže sa príliš hovorí o Pente - to smeruje k inému výsledku:
1) vystriedame politikov za NOVÉ TVÁRE
2) vymeníme finančnú skupinu - doteraz koristila akási PENTA, možno J&T, teraz to bude finančná skupina POD INÝM NÁZVOM.
Čosi podobné urobil G. Šereš - a využil na to samotnú wikileaks - asi pred rokom: šírili sa klebety, že NEŠEREŠSKÉ banky a finančné skupiny SÚ KORUPČNÉ - a ŠEREŠ takto získal nové lacné obligácie...

