To si trafil klinec po hlavičke - "Im je len ľúto, že tam Fico nie je V PASÁŽI PRIVATIZÁCIE a úplatkov,ale v pochybnom rozhovore o problémoch v Smere".
To si trafil klinec po hlavičke - "Im je len ľúto, že tam Fico nie je V PASÁŽI PRIVATIZÁCIE a úplatkov,ale v pochybnom rozhovore o problémoch v Smere".
Zobuď sa! Úlohou Nicholsona, Šebeja a ďalších je práve rozvracať, predovšetkým lžami.
Rozvrátiť už rozvrátené - znovu a znovu.
Ostatne Slovenská informačná služba to už je taká filiálka NATO.
Nicholson by sa mal vrátiť do Kanady aj so svojou "podarenou" manželkou.
Zločiny NATO nič, pedofília šéfov NATO a európskej komisie nič. Dôležitá je "korupcia" na Slovensku.
"Máme radi túto krajinu" stretnutie občanov a Obyčajných ľudí. Hlavná téma: kauza Gorila
Je to OMYL: Pretože TÁTOKRAJINCI Slovensko majú radi len ako súčasť EÚ, NATO.
Cŕŕŕn, dobré ráno!
Ale áno, aj NORMÁLNY (teda priemerný, až podpriemerný) človek môže dostávať za prácu menej ako 300 €. Tí ktorí dostávajú 1000 € mesačne už nie sú normálni (teda bežní) ľudia.
Z ktorej planéty pochádzaš?
(A pamätám si ťa! Nedávno si navrhol ficovoličstvo zlikvidovať. Preto ani nemôžeš pochopiť chudobu väčšiny.)
18.1.2012 at 11:08
Důkaz, že KATAR pracoval s MOSSADem
„Lidový výbor pro ochranu Egypta“ zítra plánuje před katarskou ambasádou v Káhiře protest požadující, aby bylo členství Kataru v Arabské lize zrušeno kvůli „podezřelé roli“ ve službách americké agendy.
Dr. Manal Al-Masri, zakladatel hnutí, řekl, že dokumenty a videa dokazující katarské zapojení v alianci CIA a Mossadu budou publikovány.
Nejdůležitější důkaz podle Al-Masriho je to, že premiér Kataru řekl, že jeho země poslala 5 tisíc vojáků na pomoc libyjcům při zbavení Kaddáfiho a to, že Wikilekas odhalila podezřelou roli Al-Jazeery, kde Waddah Khanfar, bývalý ředitel kanálu, DOSTÁVAL INSTRUKCE od CIA.
Dr. Manal Al-Masri řekl, že Katar posláním 5ti tisíc vojáků do Libye ve spolupráci s NATO porušil chartu Arabské ligy a Společnou arabskou dohodu o obraně, a navíc FINANCUJE šířící se chaos v Sýrii. Manal vyjádřil, že se protesty pro zrušení katarského členství rozšíří po celém Egyptě.
Kanaďan Nicholson je FABULÁTOR, jeho kamarátom sú ľudia typu Hríb, Korda, Šebej.
NAJRADOSTNEJŠÍ DEŇ NA SLOVENSKU PREŽÍVAL VTEDY, KEĎ PADOL MEČIAR (1998).
Neverte gorile, neverte Nicholsonovi.
Ku "gorile": Klebety sú nedokázateľné. Šíritelia "gorily" to vedia, preto je ich úlohou pošpiniť vybratých ľudí - v podstate ide o výmenu tvárí, ktoré nechcú odísť. Ide o "kontrolovanú revolúciu". Čosi ako Šerešom kooptované hnutie Okupuj Wall Street...
PREČO JE ZVRHLÉ PRÁVE BELGICKO? (V oboch rebríčkoch?) A Príbuzné Holandsko nie?
Odpoveď leží hneď na povrchu: Brusel je centrálou NATO a tiež rôznych komisií Európskej únie.
(Zaujímavé, že Francúzsko je tiež vysoko ako sídlo EURÓPSKEHO PARLAMENTU, Švajčiarsko ako sídlo významných bánk).
No a pohlavári NATO a EÚ a ich najbližší posluhovači - no mnohí z nich sú PEDOFILMI a sadistami - v mocenských štruktúrach je vždy VYSOKÝ POČET zvrhlých ľudí.
Práve som sa dostal k zaujímavej štatistike:
Prečo je v Belgicku NAJVIAC unesených detí a Belgicko je NAJVIAC POSTIHNUTÉ výskytom pedofílie?
Viete, že NAJVIAC ZNÁSILNENÍ DETÍ v Európe je v Belgicku? (Na 1000 obyvateľov) Druhý Island dosahuje 95% tohoto počtu, tretie Nórsko dokonca len 68% belgického počtu.
Čo sa týka ÚNOSOV DETÍ - z Európskych krajín opäť vedie Belgicko. Druhé Švajčiarsko je tesne za ním 99% belgického výskytu, tretie Francúzsko 95% Belgického počtu. Potom sú iné krajiny mimo Európy, ďalšou európskou krajinou je Bulharsko iba 67% belgického počtu. Atď...
Práve naopak, všetky rozhodnutia tieto agentúry ako S&P a ďalšie robia ÚČELOVO, po "porade" zo svojimi nadriadenými, a NA ICH PRÍKAZ.
Jednoducho:
1) Tento polrok si NAPLÁNUJEME ZRUINOVANIE krajiny XY, prípadne krajín okolo krajín XY - RÝCHLO PREDAJTE ICH DLHOPISY, investujte do krajiny XZ.
2) Ďalší rok si naplánujeme zruinovanie krajiny ABC, rýchlo predávajte ich dlhopisy a kupujte dlhopisy krajiny ADX. Atď., atď...
Nie je to tak, že počas Ázijskej krízy stratia Číňania, Japonci A INÉ NÁRODY ZÍSKAJÚ; počas ruskej krízy stratia Rusi A INÉ NÁRODY ZÍSKAJÚ, počas argentínskej krízy stratia Argentínčania A INÉ NÁRODY ZÍSKAJÚ.
Jednoducho, existujú ľudia, ktorí DOPREDU VEDIA, kto padne - A VŽDY NA TOM ZAROBIA - NIKDY NEPREROBIA, a tieto ratingové agentúry sú súčasťou tohoto ZARÁBAJÚCEHO MECHANIZMU!
P.S.: Existuje človek, ktorý zarobil na kríze roku 1907, aj na kríze roku 1929 (to len tak na okraj tohoto komplotu).
Kde sú peniaze NA DÔCHODKY ti poviem aj bez Lipšica:
V 2. pilieri zarobíš ZDANLIVO VIAC ako Slovenskej poisťovni, ale len na papieri.
V skutočnosti sa tvoje peniaze vyparia. Sú už v megabankách.
A bude potrebná vojna, alebo nejaká smrtiaca katastrofa, aby sa priveľa ľudí nedožilo dôchodkového veku. A peniaze im vyplatené neboli.
Nezadĺžiť sa - to je jednoduché? To je málo?
Odkaz politikovi: Ak sa nebude TVOJA KRAJINA zadlžovať, postrieľame významných ľudí v tejto krajine, prípadne ich deti. Urobíme to samozrejme rukami Al-Kajdy, či inak. NIKTO sa nikdy nedozvie, kto to zosnoval. Pozri sa na Nórsko, DETI POLITIKOVI boli na ostrove postrieľané. To bol náš ODKAZ politikom Nórska, ktorí sa cítili príliš nezávislí...
V prípade, že podobných NEZADLŽOVAČOV bude v tvojej krajine veľa, ROZBOMBARDUJEME tvoju krajinu - veď nejaké zámienky sa už poľahky vyrobia...
Takže: preč s Arpádovcami, Edédyovcami, Pálffyovcami, Esterháziovcami, Koháriovcami, Huňadyovcami, Andrášiovcami, Apponiovcami, Bathányovcami, Bethlenovcami, Báthoryovcami a ďalšími príslušníkmi "maďarskej" nobility - dnes (a aj predtým) degenerovaného brblajúceho hnoja. Už nech sa takýto kriminálny hnus na Slovensko nevráti!
Odpoveď Muzsikovi
Otázka: Čo je lepšie; cítiť sa tak ako Maďari, že NÁŠ národ bol kedysi veľký, alebo cítiť sa tak ako Slováci, že náš národ bol stále utláčaný? Veriť v tom, že zas budeme veľkí, alebo sa báť, že sa znova dostaneme pod nadvládu niekoho?
Odpoveď: Radšej sa budem cítiť ako Slovák - malý a utláčaný, ako sa cítiť sko súčasť nejakého Uhorského-Maďarského veľkého národa - primitívneho a egoistického.
Pretože cítiť sa malý a utláčaný TO JE REALITA!
Cítiť sa ako veľký národ - pán Karpatskej kotliny TO JE NEREÁLNA FIKCIA.
Radšej sedliak, ale čestný - AJ KEĎ MAĎARI typu mužíka prekrútia, že Mečiarovci a Ficovci sú nečestní (a navyše vrahovia, všakže) ako Maďar - gróf, barón, kráľ - plný podvodov, útlaku, finančných machinácií, vrážd. Taký bol totiž život "maďarskej nobility" - bohužiaľ značná časť má aj čiastočne slovenský pôvod. Ale už to nie sú Slováci, ba ani poloslováci.
14) Na príkaz kráľovskej rodiny sa robia vo svete HROZNÉ ZLOČINY, a americký prezident príde a bozkáza jej ruku.
15) Hocikedy UZAVRÚ ČASŤ MESTA - zastavia autá, autobusy, riečnu dopravu - na jej príkaz. Takto si cvičia "poddaných", upevňujú poslušnosť iných a vlastnú nadradenosť.
16) V r. 1979 v Austrálii - chceli prijať nejaký zákon proti korupcii, kráľovná ROZPUSTILA PARLAMENT.
17) Vlastnia BANKY, Dutch Royal Shell a polovicu bohatstva Kanady, Austrálie.
18) Prišla na trón a VYS...LA SA. Potom to čo vypadlo ZOBRALA medzi prsty HOLOU RUKOU S ÚSTOU.
19) Každý džbán "kráľovského" MOČU je "uskladnený" už 500 rokov.
20) Vlastnia paláce, ktoré niekedy majú niekoľko štvorcových kilometrov - zaberajú pôdu iným.
21) Princ Filip otvorene nenávidí černochov.
22) Títo BRBLAJÚCI idioti (príslušníci šľachty) sú iba VELBENÍ, tí ktorí pre nich pracujú sú školení.
"Kráľovná sa rozhodla UZAVRIEŤ TÚTO CESTU, dnes od 10,00 do 17,00." "Kráľovná sa rozhodla zrušiť bilbordy - outdoor advertising, NEMÁ TO RADA."
9) Ale druhí hovoria: "Oni sú ROZKOŠNÍ a ZÁBAVNÍ."
10) Kto v podstate "prevádzkuje" svetový obchod z afganským ópiom? Je to kráľovská rodina, cez svoje tajné služby. (Tajné služby obchodujú s drogami vo veľkom.)
11) Stačí sa pozrieť do dokumentov - kráľovná uzavrie krajinu, ktorú len chce.
12) Otcovia a starí otcovia týchto monarchií boli verní EUGENIKE - teda vede, ktorá ovplyvnila Hitlera.
13) Cisár Japonska SA KLANIA kráľovnej Anglicka, navštevuje ju každých 10 rokov v Tower of London, ako HLAVU VŠETKÝCH MONARCHIÍ - samozrejme, veď by zničila jeho krajinu, cez financie, či vojenským pučom a dal by ho zabiť! "Zabíjaj svojich ľudí, lebo Royal Dutch Shell VLASTNÍ TEBA, a chce tak!"
Áno, považujem sa za odborníka - zatiaľ čo ty akým právom "dopraješ lynčovanie" takému Asadovi?
Týmto tu dopraj lynčovanie!
Zameriam sa na britskú monarchiu, čiastočne na holandskú - ale oni sú vlastne všetky rovnaké - škandinávske, belgická, španielska, habsburgovci, ba aj kníže od Švarcenbergú.
1) Princ Charles povedal Diane do očí 3 mesiace pred jej smrťou: "Zabijem ťa v NAARANŽOVANEJ autonehode."
2) Učia všetkých okolo: "Kráľovná NEMÁ MOC." Ale opak je pravdou. KRÁĽOVNÁ doslova VLASTNÍ viac ako 40 KRAJÍN.
Kráľovská moc NIE JE CEREMIONIÁLNA! Má výkonnú moc. Parlament v UK má len CEREMONIÁLNU úlohu.
3) V podstate sme poddanými jej a jej sesternici kráľovne Beatrix, okrádajú nás cez presuny peňazí do zahraničia - cez podvody.
4) Kráľovná má ABSOLÚTNE PRÁVO VETA v parlamentoch celého COMMONWEALTH-u.
5) Jej kráľovské symboly sú všade na cestách, vlakových tratiach po celej Kanade, Austrálii.
6) V Anglicku na jej príkaz ZAVRÚ DIAĽNICU - pre jej ROZMAR:
Danko často fabuluje. Ale predsa tie múdrosti pochytil od Mečiara - pozri si video - TAMER IDENTICKÉ myšlienky:
http://www.it24.sk/clanky?extend.1230 27_V--Meciar:-Gorila-je-znama-uz-od-roku-2006=
(m edzeru zmazať)
NIE MOJA VLÁDA, NIE V MOJEJ TLAČI!
Ospravedlnením sa stalo toto - pravda je odkopnutá, zvíťazili manipulátori Korda, Zajac, Dostál, Šebej a Maďari - zamestnanci univerzity v Nitre.
Sir Wengierski a muzsik si môžu prísť na svoje.
Nie celkom, hoci máš pravdu v 2 veciach:
1) Dzurinda, Mikloš budú vystriedaní za "nové tváre"
2) S Radičovou sa už príliš nepočíta, ale výborný postreh: viete, ktorému politikovi médiá NAJVIAC ODPUSTILI? (Rozumej: budovali tohoto politika?) Videl som 1 štatistiku: to meno znie Iveta RADIČOVÁ.
Čiže doslova a do písmena - mediálne vymodelovaná postava, ktorej KAŽDÁ BLBOSŤ bola chválená.
A médiá - ó aká vzdelaná; o aké skvelé slová (o odvolaní sudcov), ó aká odvaha (keď rečnila v zahraničí), ó aký zásadový postoj, keď "deklarovala" nejaký "postoj Slovenska" (teda postoj úzkej skupiny "západniarov", nie väčšiny Slovákov).
Bolo to až choré, ako ju vychvaľovali. Sazrejme, že sa ukázalo, akí sú NAMODRALÍ VOLIČI nablblí - óóó Radičová je lepšia ako Dzurinda a Mikloš.
A tento namodralý odpad si dovolí tvrdiť, že my (zdravšia časť Slovenska) máme Mečiara a Fica za polobohov... A oni pri Radičovej slintali...
Odporúčame